Wspólny Gołębnik SuperGołąb

www.wgSuperGolab.pl

Uczestnicy 2020

Wróć do poprzedniej strony...

Uczestnicy WG 2020


Objaśnienie

Kolor niebieski- wpłacono zaliczkę

kolor zielony – wpłacono pełną kwotę


Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Coba TEAM Sośniecowice 3
2. Coba Girls Sośniecowice 3
3. MASTER TEAM Mielec 20
4. Marcin Kwiatkowski Nowa Sól 3
5. Łukasz Małgorzata Karpińscy Chroberz 8
6. Nikola &Rafał Tuliszków 5
7. Paulina & Mirosław Klimek Oława 5
8. Irek Bartoszcze Niedrzwica Duża 5
9. Roman Cichy Wilkszyn 5
10. Mariusz Ignaczak Kępina 5
11. De Coster TEAM Bruksela 10
12. Małecki H.K.W. Godziesze 2
13. Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni Niedoradz 10
14. Bracia Rudalscy Boboszów 5
15. Mirosław i Sylwia, Krystian Ślemp Rudno 4
16. TEAM Oleksy Nowa Sól 5
17. Agnieszka Dybizbańska Nowe Miasteczko 5
18. Pilecki Przemysław Bytnica 3
19. Team Skandynawia Norwegia 6
20. Mateusz Pawlak Justrosin 2
21. Marcin Jagiełło OLSZTYN 2
22. Dawid i Jerzy Kowal Konopiska 3
23. Łukasz Dziewierczak Konopiska 5
24. Andrzej Garncarz Lipiny 3
25. K.S.1978 Berlin 5
26. Gajda&Wandycz Białogard 5
27. Team Baranowscy Łochów 5
28. Kamil Piwowoński Zagrodno 4
29. Cobra Legnica 5
30. Alicja i Jan Klepaczka Skierniewice 5
31. Kurzelewski&Pręcikowski CZĘSTOCHOWA 10
32. Mateusz Wojtasik Kościelec 2
33. SG Sehnke _Marzeion Heiligenhafen 5
34. Paruch R.A.M Świdnica 3
35. Bieniek Dariusz Klippan 5
36. Robert Joński Rudno 5
37. Sikora zbigniew Gostyn 2
38. Marek krogulski Merthyr Tydfil 2
39. Team Samice Koło 5
40. MAJA Krosno Odrz 3
41. Roland Denis Faber 21-119 Hamburg 10
42. Marek krogulski Merthyr Tydfil 2
43. Mateusz Kiebała Wielopole Skrzyńskie 2
44. Przemysław Jędrzejczak Świebodzin 4
45. Grzegorz Nowicki Jordanowo 4
46. Radek Ręczkowski Kazanie 2
47. WG Warmia GIETRZWAŁD 5
48. Marek Cybulski Młodzieszyn 10
49. Grzegorz Mironiuk Władysławów 2
50. Team Stolorz-Gucik-Zuber Recklinghausen 6
51. Team Nickel Herne 4
52. RAFAL GÓRECKI LIPNO 3
53. maciek FABIANKI 3
54. Emil Jedrzejewski Warszawa 3
55. AMIGO Siedlce 3
56. Joanna wojciechowska Herne 2
57. J R Żytkiewicz Świebodzin 2
58. Artur Kubiszok Zdzieszowice 6
59. Sławomir Wierzbicki Olsztyn 3
60. Pol Gałka Końskie 3
61. Luka Modrić Zadar 4
62. Edward Kopaczyński Nowa Sól 5
63. CHABER KRZYSZTOF Juliopol 3
64. Rafał Świtas Radom 4
65. Karol Wójcik Radom 4
66. Michał Światek Bieniądzice 3
67. B.T-Team Turek 4
68. Paweł Nowak Koniecpol 3
69. Zbigniew Duszynski Sulechów 1
70. RS Pigeons Jazgarzew 5
71. Przyborowski Kurek Wołomin Poświętne 4
72. Władysław Werwinski Mieszkowice 4
73. Krzysztof Kocon Sędziszów Młp. 2
74. Kornelia Team Gdów 5
75. Team Berbeć Szczutowo 3
76. DROMADERY Siedlce 6
77. Grzegorz Team Retków 4
78. Urbanska Kluczbork 3
79. A.T. Bernas Modrzyca 3
80. Angelika Grabarczyk Wolsztyn 2
81. Wojtek Grzegorz Korbas Rakoniewice 3
82. Agnieszka i Jacek Herbut Zgorzelec 5
83. SERAFIN K+D CHojna 6
84. Tomasz Pytlik Pysząca 2
85. STAŃCZAK DAMIANA Żardeniki 5
86. Juwe51 96-200 Rawa Mazowiecka 5
87. Kotleszka Artur Koło 3
88. Połatyńscy&Lorens Turek 3
89. Tomasz Świtaj Malanów 3
90. Szymankowscy-Team Ścinawa 5
91. Hubert Ośko Jeruzal 6
92. Grzegorz Mironiuk Władysławów 2
93. Mirosław Mazurek Studzieniec 2
94. Team Kogut Dziesław 5
95. Marcin Zdunowski Malanów 3
96. Rykowski Rafał i Aldona Tuliszków 3
97. Woźniak Józef i Jadwiga Konin 6
98. Herku Dąbie 3
99. Szczęsny Bogumił Świnice Warckie 3
100. Rafał Pokrend Płazowo 5
101. Piotr & Paweł Świstak Sobótka 5
102. Roman Białasik Nowa Sól 3
103. Krzysztof Korczyk Sobków 2
104. Ruda 43 Dzwola Kocudza 3
105. Gajcy-Ludwiniak Nowa Sól 4
106. GT Sława 1
107. TEAM SPIRIT chełmno 8
108. Daniel Wiernek Jaworzno 3
109. MARIUSZ PAWLISZYN ŁAGÓW 4
110. Wojciech i Bożena Król Zaniemyśl 2
111. Mirosław Ducki Niedoradz 2
112. Bronisław Mączyński Plewiska/Ponanaia 10
113. Mirosław Wadelski Stare Miasto 6
114. Artur Frąckowiak Bobrowniki 10
115. JANUSZ SAJDAK LUBACHÓW 5
116. Arkadiusz i Mariusz Herka Szydlowiec 4
117. Andrzej Baran Grybów 6
118. Buttner G i A Swarzędz 3
119. Dorota & Jan Benedykt Wołów 4
120. Daniel jurek Mogilany 3
121. Łukasz Smolik Leszna Górna 3
122. W i L Styczeń Kazimierza Wielka 3
123. Lexsus Warszawa 5
124. Rajmund Chwarzynski zielin 5
125. Szymon Jaworski Zaniemyśl 2
126. Krzysztof Kawaler Świętoszówka 3
127. Złote Skrzydło Niegosławice 2
128. Michał & Andrzej & Julia Buszko Prabuty 6
129. Team Strzelin Grodków 2
130. Kostecki Grzegorz Strzelin 5
131. Ania i Adam Marszałkowscy. Głodowo. 3
132. Marcin & Martyna Paliborek Gdańsk 4
133. Marcin Koprowski Grochowalsk 2
134. Piotr Rutkowski Łukta 2
135. Team Frątczak Piątek 4
136. Krzysztof Lewandowski Lubrza 4
137. ZATORSKI JANISZEWSKI PYRNIK 2
138. TEAM SOBIERAJ Chlewiska 8
139. Mariusz Zięba Białków 3
140. Piotr i Szymon Jaskulscy Radom 7
141. TEAM Słowik Trzemeśnna 5
142. Paweł Jaworski Zaniemyśl 2
143. Jak Basąg Sobków 4
144. Emil Jędrzejewski Warszawa 3
145. Sojka&Nowacki Team Kostrzyn Wlkp 4
146. KERAJE Ostrzeszów 2
147. Wawrzyniak Piotr Rydzyna 7
148. Damian Plesiak Ustronie Morskie 3
149. SOKOŁOWSKI-PERGÓŁ DĘBINKI 4
150. Krzysztof Zynek Orzech 3
151. Mariusz Wosik Mogilany 3
152. Ranczo Białogard 2
153. leoni666 Tarnowo Podgorne 4
154. OKS 1945 Grimsby 3
155. Columbex Team Opole 5
156. ŚLĄSKI TEAM Ciasna 6
157. Henryk Gralak Swobnica 4
158. GUINNESS OLYMPIC TEAM Grójec 2
159. Rafał Mielcarek Nowe Skalmierzyce 1
160. Piotr Kostrzewa Zielona Góra 3
161. Staniak grzegorz Chęćiny 1
162. Wojtek Kempski Nowa Sól 3
163. michał górski Kraków 5
164. Tomasz Kałuża OSTRZESZÓW 5
165. Grzegorz Szczoczarz Błążowa 5
166. Wiesław Szewczyk Chojna 2
167. Beata i Zygmunt Jaskuła Ościęcin 5
168. Szaper Krystian Starza 6
169. Ireneusz Jankowski Sianów 6
170. Matysiak & Konieczny Sierakowo 3
171. Ewa Adam Pawłowscy Wolsztyn 2
172. Marcin Bombrys Środa Wielkopolska 2
173. Tobiasz Musiał Wroniawy 6
174. Angelika Mariusz Grabarczyk Wolsztyn 3
175. Kamionka Team Kamionka 2
176. Łukasz i Paweł Jurczak Zamiechów 3
177. Hieronim Bombrys Środa Wielkopolska 1
178. RAZIK JAROSŁAWA ORZECHOWO 21 5
179. Mateusz i Jerzy Syrówka Klembów 6
180. TARASIUK JERZY ŁOSICE 5
181. Rajmund Magulski Kościerzyna 3
182. Zbigniew Szymański Zielona Góra 3
183. ZBIGNIEW CIESLA SZCZUROWA 5
184. Marek Dawidowicz Jerzów Sudecki 3
185. Estera Bielecka Kopaniec 3
186. L. Rappel Bendestorf 3
187. SYRÓWKA GAJCY Wołomin 6
188. KUBA & OLA GRYBOW 3
189. Majk-Poznań Poznań 2
190. Wojciech Kruk Lubsko 4
191. Czesław Maciejewski Konin 3
192. Lewy 86 Żmigród 3
193. Marszałkowski Ryszard Niemcy 4
194. ANDRZEJ SERCZYK KRAKÓW 5
195. Słomka Sławomir Raw Mazowiecka 5
196. Andrzej & Marek Łyjak Bełżyce 1
197. Henryk i Artur Świtała Henryk i Artur Świtała 5
198. KOSIARZ TEAM Ostrzeszów 3
199. Poradnik Hodowcy Nowa Sól 1
200. Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 3
201. Pablo Ostrzeszów 3
202. Maja Wasylków Radków 5
203. Zayed Saeed Alkubaisi Katar 2
204. Marek Ochijewicz Biala Podlaska 2
205. Dr Schwidde - Krasowski - Woźniak Żary 3
206. Krzysztof Moskal Ścinawa 10
207. ROBERT GREJCIUN Brzesko 5
208. Marek Włodarczyk Londyn 5
209. Jean-Pierre i Yvette Palm Braine I'Alleud 5
210. MWG MAZURY Popowo 5
211. Chris Van Themsehe Beerser 4
212. Zbigniew Malec Wrocław 1
213. schulz team Stary Lubosz 3
214. DR Moens Dirk Grimbergen 5
215. Dariusz Kwiatkowski Koło 3
216. Pawel &klaudia tim Zarow 6
217. Leon Szaniewicz Bruksela 3
218. Łukasz i Marcin Kosińscy Grabik 6
219. Robert Lech Brzeg Dolny 32
220. Team Morel - Reschke Dziewki 4
221. TARASIUK JERZY ŁOSICE 6
222. Bogdan Ruszczyk - oryg. A.Maziarz Szczytno 1
223. Sikora Zbigniew Gostyń 3
224. Tomczyk Grzegorz Szydłowiec 4
225. FALKO-TEAM CIELMOW 4
226. KOSTRZEWA Aleksandria 2
227. Góral Witów 2
228. Seweryn Michalski Choceń 2
229. Anna Nikola Tomasz Bekestua 4
230. Po Ra Pi Mlodzieszyn 3
231. Stypulkowski Łada Kapice Lipniki 12
232. Magdalena Szczoczarz Błażowa 5
233. Olgierd Rusinek Pleszew 5
234. Ryszard Bac Kraków 3
235. JAKUBIAK WĄGROWIEC 2
236. Jan Bochenczak Pyzówka 3
237. MICHAŁ WOŹNIAK BOREK WLKP 3
238. Kamil Lis ŁĄCZANY 4
239. Grzegorz Doroszyński Kunice 4
240. Belmondo Wislinka 4
241. Bogusław Szczurek Beczyn 3
242. Krzysztof Bartlewski Wilkanowo 5
243. Andrzej Buczkowski Lubiszyn 5
244. MUSTANG- TEAM Żagań 5
245. Piotr Walaszczyk Grochowice 2
246. WMTRANS TEAM SZCZECIN 5
247. Krzysztof Biegański Wola Krzysztoporska 2
248. Andrzej Bielak Głogów 2
249. Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 2
250. Zatorski Bobrowniki 1
251. Team Nowak Strzelce Wielkie 3
252. Cztery Łapy Inowrocław 2
253. Tomasz Dubiel Zajezierze 1
254. Krzysztof i Kamil Kosut Namysłów 3
255. Piotr Niemirski Nieznamierowice 114 2
256. WG WITNICA Witnica 2
257. Paweł Kucharski Witnica 2
258. Zbigniew Szymański Zielona Góra 1
259. Krystian Milicz 4
260. Michal & Patryk Wrobel Łubniany 30
261. Piotr Walaszczyk Grochowice 1
262. Duivex Gola 2
263. D.A.S. STAFIEJ GARTZ 3
264. Norbert Ziomek Chojnów 4
265. Robert Gostyński Swiecianowo 3
266. Sławomir Pluta Siedlce 5
267. Andrzej Dybus AGENE.PL Szczecin 2
268. ARTUR FRĄCKOWIAK Bobrowniki 5
269. Andrzej Chłopek Zielona Góra 5
270. SILESIA TEAM Prószków 10
271. Jakub Czułowski Stężyca 3
272. Kempinski Team Czempiń 2
273. Potoczny-Niżnik Klecza Górna 3
274. Kwiatkowski J & P Lodz 3
275. KTM Lewice 4
276. Paweł Św Katarzyna 4
277. Sojka-Nowacki Opalenica 2
RAZEM: 1135

Translate for English:

Übersetzen auf Deutsch:

Polska wersja strony:

Edycja 2021

Regulamin Formularz zgłoszeniowy Uczestnicy Sponsorzy & Parterzy Spis gołębi Brakujące gołębie Plan lotów Listy wkładaniowe Wyniki na żywo Lotniki na żywo Loty treningowe Loty konkursowe As gołębi Aukcja

Kontakt

Wspólny Gołębnik SuperGołąb
SuperGolab.pl

Lubieszów 85
67-100 Nowa Sól

tel.: +48 606 341 205
e-mail: kontakt@supergolab.pl

Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 215955

Tłumaczenie Strony

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Sponsorzy 

Partnerzy

Lokalizacja & Kontakt