Lp. | Imię i Nazwisko | Miejscowość | Kraj | Liczba gołębi |
---|---|---|---|---|
1. | Coba TEAM | Sośniecowice | 3 | |
2. | Coba Girls | Sośniecowice | 3 | |
3. | MASTER TEAM | Mielec | 20 | |
4. | Marcin Kwiatkowski | Nowa Sól | 3 | |
5. | Łukasz Małgorzata Karpińscy | Chroberz | 8 | |
6. | Nikola &Rafał | Tuliszków | 5 | |
7. | Paulina & Mirosław Klimek | Oława | 5 | |
8. | Irek Bartoszcze | Niedrzwica Duża | 5 | |
9. | Roman Cichy | Wilkszyn | 5 | |
10. | Mariusz Ignaczak | Kępina | 5 | |
11. | De Coster TEAM | Bruksela | 10 | |
12. | Małecki H.K.W. | Godziesze | 2 | |
13. | Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni | Niedoradz | 10 | |
14. | Bracia Rudalscy | Boboszów | 5 | |
15. | Mirosław i Sylwia, Krystian Ślemp | Rudno | 4 | |
16. | TEAM Oleksy | Nowa Sól | 5 | |
17. | Agnieszka Dybizbańska | Nowe Miasteczko | 5 | |
18. | Pilecki Przemysław | Bytnica | 3 | |
19. | Team Skandynawia | Norwegia | 6 | |
20. | Mateusz Pawlak | Justrosin | 2 | |
21. | Marcin Jagiełło | OLSZTYN | 2 | |
22. | Dawid i Jerzy Kowal | Konopiska | 3 | |
23. | Łukasz Dziewierczak | Konopiska | 5 | |
24. | Andrzej Garncarz | Lipiny | 3 | |
25. | K.S.1978 | Berlin | 5 | |
26. | Gajda&Wandycz | Białogard | 5 | |
27. | Team Baranowscy | Łochów | 5 | |
28. | Kamil Piwowoński | Zagrodno | 4 | |
29. | Cobra | Legnica | 5 | |
30. | Alicja i Jan Klepaczka | Skierniewice | 5 | |
31. | Kurzelewski&Pręcikowski | CZĘSTOCHOWA | 10 | |
32. | Mateusz Wojtasik | Kościelec | 2 | |
33. | SG Sehnke _Marzeion | Heiligenhafen | 5 | |
34. | Paruch R.A.M | Świdnica | 3 | |
35. | Bieniek Dariusz | Klippan | 5 | |
36. | Robert Joński | Rudno | 5 | |
37. | Sikora zbigniew | Gostyn | 2 | |
38. | Marek krogulski | Merthyr Tydfil | 2 | |
39. | Team Samice | Koło | 5 | |
40. | MAJA | Krosno Odrz | 3 | |
41. | Roland Denis Faber | 21-119 Hamburg | 10 | |
42. | Marek krogulski | Merthyr Tydfil | 2 | |
43. | Mateusz Kiebała | Wielopole Skrzyńskie | 2 | |
44. | Przemysław Jędrzejczak | Świebodzin | 4 | |
45. | Grzegorz Nowicki | Jordanowo | 4 | |
46. | Radek Ręczkowski | Kazanie | 2 | |
47. | WG Warmia | GIETRZWAŁD | 5 | |
48. | Marek Cybulski | Młodzieszyn | 10 | |
49. | Grzegorz Mironiuk | Władysławów | 2 | |
50. | Team Stolorz-Gucik-Zuber | Recklinghausen | 6 | |
51. | Team Nickel | Herne | 4 | |
52. | RAFAL GÓRECKI | LIPNO | 3 | |
53. | maciek | FABIANKI | 3 | |
54. | Emil Jedrzejewski | Warszawa | 3 | |
55. | AMIGO | Siedlce | 3 | |
56. | Joanna wojciechowska | Herne | 2 | |
57. | J R Żytkiewicz | Świebodzin | 2 | |
58. | Artur Kubiszok | Zdzieszowice | 6 | |
59. | Sławomir Wierzbicki | Olsztyn | 3 | |
60. | Pol Gałka | Końskie | 3 | |
61. | Luka Modrić | Zadar | 4 | |
62. | Edward Kopaczyński | Nowa Sól | 5 | |
63. | CHABER KRZYSZTOF | Juliopol | 3 | |
64. | Rafał Świtas | Radom | 4 | |
65. | Karol Wójcik | Radom | 4 | |
66. | Michał Światek | Bieniądzice | 3 | |
67. | B.T-Team | Turek | 4 | |
68. | Paweł Nowak | Koniecpol | 3 | |
69. | Zbigniew Duszynski | Sulechów | 1 | |
70. | RS Pigeons | Jazgarzew | 5 | |
71. | Przyborowski Kurek Wołomin | Poświętne | 4 | |
72. | Władysław Werwinski | Mieszkowice | 4 | |
73. | Krzysztof Kocon | Sędziszów Młp. | 2 | |
74. | Kornelia Team | Gdów | 5 | |
75. | Team Berbeć | Szczutowo | 3 | |
76. | DROMADERY | Siedlce | 6 | |
77. | Grzegorz Team | Retków | 4 | |
78. | Urbanska | Kluczbork | 3 | |
79. | A.T. Bernas | Modrzyca | 3 | |
80. | Angelika Grabarczyk | Wolsztyn | 2 | |
81. | Wojtek Grzegorz Korbas | Rakoniewice | 3 | |
82. | Agnieszka i Jacek Herbut | Zgorzelec | 5 | |
83. | SERAFIN K+D | CHojna | 6 | |
84. | Tomasz Pytlik | Pysząca | 2 | |
85. | STAŃCZAK DAMIANA | Żardeniki | 5 | |
86. | Juwe51 | 96-200 Rawa Mazowiecka | 5 | |
87. | Kotleszka Artur | Koło | 3 | |
88. | Połatyńscy&Lorens | Turek | 3 | |
89. | Tomasz Świtaj | Malanów | 3 | |
90. | Szymankowscy-Team | Ścinawa | 5 | |
91. | Hubert Ośko | Jeruzal | 6 | |
92. | Grzegorz Mironiuk | Władysławów | 2 | |
93. | Mirosław Mazurek | Studzieniec | 2 | |
94. | Team Kogut | Dziesław | 5 | |
95. | Marcin Zdunowski | Malanów | 3 | |
96. | Rykowski Rafał i Aldona | Tuliszków | 3 | |
97. | Woźniak Józef i Jadwiga | Konin | 6 | |
98. | Herku | Dąbie | 3 | |
99. | Szczęsny Bogumił | Świnice Warckie | 3 | |
100. | Rafał Pokrend | Płazowo | 5 | |
101. | Piotr & Paweł Świstak | Sobótka | 5 | |
102. | Roman Białasik | Nowa Sól | 3 | |
103. | Krzysztof Korczyk | Sobków | 2 | |
104. | Ruda 43 | Dzwola Kocudza | 3 | |
105. | Gajcy-Ludwiniak | Nowa Sól | 4 | |
106. | GT | Sława | 1 | |
107. | TEAM SPIRIT | chełmno | 8 | |
108. | Daniel Wiernek | Jaworzno | 3 | |
109. | MARIUSZ PAWLISZYN | ŁAGÓW | 4 | |
110. | Wojciech i Bożena Król | Zaniemyśl | 2 | |
111. | Mirosław Ducki | Niedoradz | 2 | |
112. | Bronisław Mączyński | Plewiska/Ponanaia | 10 | |
113. | Mirosław Wadelski | Stare Miasto | 6 | |
114. | Artur Frąckowiak | Bobrowniki | 10 | |
115. | JANUSZ SAJDAK | LUBACHÓW | 5 | |
116. | Arkadiusz i Mariusz Herka | Szydlowiec | 4 | |
117. | Andrzej Baran | Grybów | 6 | |
118. | Buttner G i A | Swarzędz | 3 | |
119. | Dorota & Jan Benedykt | Wołów | 4 | |
120. | Daniel jurek | Mogilany | 3 | |
121. | Łukasz Smolik | Leszna Górna | 3 | |
122. | W i L Styczeń | Kazimierza Wielka | 3 | |
123. | Lexsus | Warszawa | 5 | |
124. | Rajmund Chwarzynski | zielin | 5 | |
125. | Szymon Jaworski | Zaniemyśl | 2 | |
126. | Krzysztof Kawaler | Świętoszówka | 3 | |
127. | Złote Skrzydło | Niegosławice | 2 | |
128. | Michał & Andrzej & Julia Buszko | Prabuty | 6 | |
129. | Team Strzelin | Grodków | 2 | |
130. | Kostecki Grzegorz | Strzelin | 5 | |
131. | Ania i Adam Marszałkowscy. | Głodowo. | 3 | |
132. | Marcin & Martyna Paliborek | Gdańsk | 4 | |
133. | Marcin Koprowski | Grochowalsk | 2 | |
134. | Piotr Rutkowski | Łukta | 2 | |
135. | Team Frątczak | Piątek | 4 | |
136. | Krzysztof Lewandowski | Lubrza | 4 | |
137. | ZATORSKI JANISZEWSKI | PYRNIK | 2 | |
138. | TEAM SOBIERAJ | Chlewiska | 8 | |
139. | Mariusz Zięba | Białków | 3 | |
140. | Piotr i Szymon Jaskulscy | Radom | 7 | |
141. | TEAM Słowik | Trzemeśnna | 5 | |
142. | Paweł Jaworski | Zaniemyśl | 2 | |
143. | Jak Basąg | Sobków | 4 | |
144. | Emil Jędrzejewski | Warszawa | 3 | |
145. | Sojka&Nowacki Team | Kostrzyn Wlkp | 4 | |
146. | KERAJE | Ostrzeszów | 2 | |
147. | Wawrzyniak Piotr | Rydzyna | 7 | |
148. | Damian Plesiak | Ustronie Morskie | 3 | |
149. | SOKOŁOWSKI-PERGÓŁ | DĘBINKI | 4 | |
150. | Krzysztof Zynek | Orzech | 3 | |
151. | Mariusz Wosik | Mogilany | 3 | |
152. | Ranczo | Białogard | 2 | |
153. | leoni666 | Tarnowo Podgorne | 4 | |
154. | OKS 1945 | Grimsby | 3 | |
155. | Columbex Team | Opole | 5 | |
156. | ŚLĄSKI TEAM | Ciasna | 6 | |
157. | Henryk Gralak | Swobnica | 4 | |
158. | GUINNESS OLYMPIC TEAM | Grójec | 2 | |
159. | Rafał Mielcarek | Nowe Skalmierzyce | 1 | |
160. | Piotr Kostrzewa | Zielona Góra | 3 | |
161. | Staniak grzegorz | Chęćiny | 1 | |
162. | Wojtek Kempski | Nowa Sól | 3 | |
163. | michał górski | Kraków | 5 | |
164. | Tomasz Kałuża | OSTRZESZÓW | 5 | |
165. | Grzegorz Szczoczarz | Błążowa | 5 | |
166. | Wiesław Szewczyk | Chojna | 2 | |
167. | Beata i Zygmunt Jaskuła | Ościęcin | 5 | |
168. | Szaper Krystian | Starza | 6 | |
169. | Ireneusz Jankowski | Sianów | 6 | |
170. | Matysiak & Konieczny | Sierakowo | 3 | |
171. | Ewa Adam Pawłowscy | Wolsztyn | 2 | |
172. | Marcin Bombrys | Środa Wielkopolska | 2 | |
173. | Tobiasz Musiał | Wroniawy | 6 | |
174. | Angelika Mariusz Grabarczyk | Wolsztyn | 3 | |
175. | Kamionka Team | Kamionka | 2 | |
176. | Łukasz i Paweł Jurczak | Zamiechów | 3 | |
177. | Hieronim Bombrys | Środa Wielkopolska | 1 | |
178. | RAZIK JAROSŁAWA | ORZECHOWO 21 | 5 | |
179. | Mateusz i Jerzy Syrówka | Klembów | 6 | |
180. | TARASIUK JERZY | ŁOSICE | 5 | |
181. | Rajmund Magulski | Kościerzyna | 3 | |
182. | Zbigniew Szymański | Zielona Góra | 3 | |
183. | ZBIGNIEW CIESLA | SZCZUROWA | 5 | |
184. | Marek Dawidowicz | Jerzów Sudecki | 3 | |
185. | Estera Bielecka | Kopaniec | 3 | |
186. | L. Rappel | Bendestorf | 3 | |
187. | SYRÓWKA GAJCY | Wołomin | 6 | |
188. | KUBA & OLA | GRYBOW | 3 | |
189. | Majk-Poznań | Poznań | 2 | |
190. | Wojciech Kruk | Lubsko | 4 | |
191. | Czesław Maciejewski | Konin | 3 | |
192. | Lewy 86 | Żmigród | 3 | |
193. | Marszałkowski Ryszard | Niemcy | 4 | |
194. | ANDRZEJ SERCZYK | KRAKÓW | 5 | |
195. | Słomka Sławomir | Raw Mazowiecka | 5 | |
196. | Andrzej & Marek Łyjak | Bełżyce | 1 | |
197. | Henryk i Artur Świtała | Henryk i Artur Świtała | 5 | |
198. | KOSIARZ TEAM | Ostrzeszów | 3 | |
199. | Poradnik Hodowcy | Nowa Sól | 1 | |
200. | Tomasz Czupryniak | Stare Kurowo | 3 | |
201. | Pablo | Ostrzeszów | 3 | |
202. | Maja Wasylków | Radków | 5 | |
203. | Zayed Saeed Alkubaisi | Katar | 2 | |
204. | Marek Ochijewicz | Biala Podlaska | 2 | |
205. | Dr Schwidde - Krasowski - Woźniak | Żary | 3 | |
206. | Krzysztof Moskal | Ścinawa | 10 | |
207. | ROBERT GREJCIUN | Brzesko | 5 | |
208. | Marek Włodarczyk | Londyn | 5 | |
209. | Jean-Pierre i Yvette Palm | Braine I'Alleud | 5 | |
210. | MWG MAZURY | Popowo | 5 | |
211. | Chris Van Themsehe | Beerser | 4 | |
212. | Zbigniew Malec | Wrocław | 1 | |
213. | schulz team | Stary Lubosz | 3 | |
214. | DR Moens Dirk | Grimbergen | 5 | |
215. | Dariusz Kwiatkowski | Koło | 3 | |
216. | Pawel &klaudia tim | Zarow | 6 | |
217. | Leon Szaniewicz | Bruksela | 3 | |
218. | Łukasz i Marcin Kosińscy | Grabik | 6 | |
219. | Robert Lech | Brzeg Dolny | 32 | |
220. | Team Morel - Reschke | Dziewki | 4 | |
221. | TARASIUK JERZY | ŁOSICE | 6 | |
222. | Bogdan Ruszczyk - oryg. A.Maziarz | Szczytno | 1 | |
223. | Sikora Zbigniew | Gostyń | 3 | |
224. | Tomczyk Grzegorz | Szydłowiec | 4 | |
225. | FALKO-TEAM | CIELMOW | 4 | |
226. | KOSTRZEWA | Aleksandria | 2 | |
227. | Góral | Witów | 2 | |
228. | Seweryn Michalski | Choceń | 2 | |
229. | Anna Nikola Tomasz | Bekestua | 4 | |
230. | Po Ra Pi | Mlodzieszyn | 3 | |
231. | Stypulkowski Łada | Kapice Lipniki | 12 | |
232. | Magdalena Szczoczarz | Błażowa | 5 | |
233. | Olgierd Rusinek | Pleszew | 5 | |
234. | Ryszard Bac | Kraków | 3 | |
235. | JAKUBIAK | WĄGROWIEC | 2 | |
236. | Jan Bochenczak | Pyzówka | 3 | |
237. | MICHAŁ WOŹNIAK | BOREK WLKP | 3 | |
238. | Kamil Lis | ŁĄCZANY | 4 | |
239. | Grzegorz Doroszyński | Kunice | 4 | |
240. | Belmondo | Wislinka | 4 | |
241. | Bogusław Szczurek | Beczyn | 3 | |
242. | Krzysztof Bartlewski | Wilkanowo | 5 | |
243. | Andrzej Buczkowski | Lubiszyn | 5 | |
244. | MUSTANG- TEAM | Żagań | 5 | |
245. | Piotr Walaszczyk | Grochowice | 2 | |
246. | WMTRANS TEAM | SZCZECIN | 5 | |
247. | Krzysztof Biegański | Wola Krzysztoporska | 2 | |
248. | Andrzej Bielak | Głogów | 2 | |
249. | Tomasz Czupryniak | Stare Kurowo | 2 | |
250. | Zatorski | Bobrowniki | 1 | |
251. | Team Nowak | Strzelce Wielkie | 3 | |
252. | Cztery Łapy | Inowrocław | 2 | |
253. | Tomasz Dubiel | Zajezierze | 1 | |
254. | Krzysztof i Kamil Kosut | Namysłów | 3 | |
255. | Piotr Niemirski | Nieznamierowice 114 | 2 | |
256. | WG WITNICA | Witnica | 2 | |
257. | Paweł Kucharski | Witnica | 2 | |
258. | Zbigniew Szymański | Zielona Góra | 1 | |
259. | Krystian | Milicz | 4 | |
260. | Michal & Patryk Wrobel | Łubniany | 30 | |
261. | Piotr Walaszczyk | Grochowice | 1 | |
262. | Duivex | Gola | 2 | |
263. | D.A.S. STAFIEJ | GARTZ | 3 | |
264. | Norbert Ziomek | Chojnów | 4 | |
265. | Robert Gostyński | Swiecianowo | 3 | |
266. | Sławomir Pluta | Siedlce | 5 | |
267. | Andrzej Dybus AGENE.PL | Szczecin | 2 | |
268. | ARTUR FRĄCKOWIAK | Bobrowniki | 5 | |
269. | Andrzej Chłopek | Zielona Góra | 5 | |
270. | SILESIA TEAM | Prószków | 10 | |
271. | Jakub Czułowski | Stężyca | 3 | |
272. | Kempinski Team | Czempiń | 2 | |
273. | Potoczny-Niżnik | Klecza Górna | 3 | |
274. | Kwiatkowski J & P | Lodz | 3 | |
275. | KTM | Lewice | 4 | |
276. | Paweł | Św Katarzyna | 4 | |
277. | Sojka-Nowacki | Opalenica | 2 | |
RAZEM: | 1135 |
Translate for English:
Übersetzen auf Deutsch:
Polska wersja strony:
Pokaż - LATO 2022
Pokaż - LATO 2021
Pokaż - LATO 2020
Wspólny Gołębnik SuperGołąb
SuperGolab.pl
Lubieszów 85
67-100 Nowa Sól
tel.: +48 606 341 205
e-mail: kontakt@supergolab.pl
Liczba wyświetleń: 824495
Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937
Copyright © Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Strona utworzona przez
Stanisław Górski, tel. +48 782 647 937
Strona główna | Wróć do poprzedniej strony | Polityka prywatności i RODO | Zaloguj