Wspólny Gołębnik SuperGołąb

www.wgSuperGolab.pl

Uczestnicy 2020

Wróć do poprzedniej strony...

Uwaga

Prosimy wszystkich, którzy nie opłacili jeszcze zaliczki o pilne dokonanie wpłaty. Termin wpłąt minoł 20.01.2019 r


Objaśnienie

Kolor niebieski- wpłacono zaliczkę

kolor zielony – wpłacono pełną kwotę


Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Coba TEAM Sośniecowice 5
2. Coba Girls Sośniecowice 5
3. MASTER TEAM Mielec 10
4. Marcin Kwiatkowski Nowa Sól 3
5. Łukasz Małgorzata Karpińscy Chroberz 8
6. Nikola &Rafał Tuliszków 5
7. Paulina & Mirosław Klimek Oława 5
8. Irek Bartoszcze Niedrzwica Duża 5
9. Roman Cichy Wilkszyn 5
10. Mariusz Ignaczak Kępina 5
11. De Coster TEAM Bruksela 10
12. Małecki H.K.W. Godziesze 2
13. Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni Niedoradz 10
14. Bracia Rudalscy Boboszów 5
15. Mirosław i Sylwia, Krystian Ślemp Rudo 4
16. TEAM Oleksy Nowa Sól 5
17. Agnieszka Dybizbańska Nowe Miasteczko 5
18. Pilecki Przemysław Bytnica 3
19. Team Skandynawia Norwegia 6
20. Morel Team Dziewki 2
21. Mateusz Pawlak Justrosin 2
22. Marcin Jagiełło OLSZTYN 2
23. Dawid i Jerzy Kowal Konopiska 3
24. Łukasz Dziewierczak Konopiska 5
25. Andrzej Garncarz Lipiny 3
26. K.S.1978 Berlin 5
27. Gajda&Wandycz Białogard 5
28. Team Baranowscy Łochów 5
29. Kamil Piwowoński Zagrodno 4
30. Ankus Legnica 5
31. Alicja i Jan Klepaczka Skierniewice 5
32. Kurzelewski&Pręcikowski CZĘSTOCHOWA 10
33. Mateusz Wojtasik Kościelec 2
34. SG Sehnke _Marzeion Heiligenhafen 5
35. Paruch R.A.M Świdnica 3
36. Bieniek Dariusz Klippan 5
37. Robert Joński Rudno 5
38. Sikora zbigniew Gostyn 2
39. Marek krogulski Merthyr Tydfil 2
40. Team Samice Koło 5
41. Team Samice Koło 5
42. MAJA Krosno Odrz 3
43. Roland Denis Faber 21-119 Hamburg 10
44. Marek krogulski Merthyr Tydfil 2
45. Mateusz Kiebała Wielopole Skrzyńskie 2
46. Przemysław Jędrzejczak Świebodzin 4
47. Grzegorz Nowicki Jordanowo 4
48. Radek Ręczkowski Kazanie 2
49. WG Warmia GIETRZWAŁD 5
50. Marek Cybulski Młodzieszyn 10
51. Grzegorz Mironiuk Władysławów 2
52. Team Stolorz-Gucik-Zuber Recklinghausen 6
53. Team Nickel Herne 4
54. RAFAL GÓRECKI LIPNO 3
55. maciek FABIANKI 3
56. Emil Jedrzejewski Warszawa 3
57. AMIGO Siedlce 3
58. Joanna wojciechowska Herne 2
59. J R Żytkiewicz Świebodzin 2
60. Artur Kubiszok Zdzieszowice 6
61. Sławomir Wierzbicki Olsztyn 3
62. Pol Gałka Końskie 3
63. Luka Modrić Zadar 4
64. Edward Kopaczyński Nowa Sól 5
65. CHABER KRZYSZTOF Juliopol 3
66. Rafał Świtas Radom 4
67. Karol Wójcik Radom 4
68. Michał Światek Bieniądzice 3
69. B.T-Team Turek 4
70. Paweł Nowak Koniecpol 3
71. Zbigniew Duszynski Sulechów 1
72. RS Pigeons Jazgarzew 4
73. Przyborowski Kurek Wołomin Poświętne 4
74. Władysław Werwinski Mieszkowice 2
75. Krzysztof Kocon Sędziszów Młp. 2
76. Kornelia Team Gdów 5
77. Team Berbeć Szczutowo 3
78. DROMADERY Siedlce 6
79. Grzegorz Team Retków 4
80. Urbanska Kluczbork 3
81. A.T. Bernas Modrzyca 3
82. Angelika Grabarczyk Wolsztyn 2
83. Wojtek Grzegorz Korbas Rakoniewice 3
84. Agnieszka i Jacek Herbut Zgorzelec 5
85. SERAFIN K+D CHojna 6
86. Tomasz Pytlik Pysząca 2
87. STAŃCZAK DAMIANA Żardeniki 5
88. Juwe51 96-200 Rawa Mazowiecka 5
89. Kotleszka Artur Koło 3
90. Połatyńscy&Lorens Turek 3
91. Tomasz Świtaj Malanów 3
92. Szymankowscy-Team Ścinawa 5
93. Hubert Ośko Jeruzal 6
94. Grzegorz Mironiuk Władysławów 2
95. Mirosław Mazurek Studzieniec 5
96. Team Kogut Dziesław 5
97. Marcin Zdunowski Malanów 3
98. Rykowski Rafał i Aldona Tuliszków 3
99. Woźniak Józef i Jadwiga Konin 6
100. Herku Dąbie 3
101. Szczęsny Bogumił Świnice Warckie 3
102. Majewski Andrzej Przedecz 3
103. Piotr & Paweł Świstak Sobótka 5
104. Roman Białasik Nowa Sól 3
105. Krzysztof Korczyk Sobków 2
106. Ruda 43 Dzwola Kocudza 3
107. Gajcy-Ludwiniak Nowa Sól 4
108. GT Sława 1
109. TEAM SPIRIT chełmno 8
110. Daniel Wiernek Jaworzno 3
111. MARIUSZ PAWLISZYN ŁAGÓW 4
112. Wojciech i Bożena Król Zaniemyśl 2
113. Mirosław Ducki Niedoradz 2
114. Bronisław Mączyński Plewiska/Ponanaia 5
115. Mirosław Wadelski Stare Miasto 6
116. Artur Frąckowiak Bobrowniki 10
117. JANUSZ SAJDAK LUBACHÓW 5
118. Arkadiusz i Mariusz Herka Szydlowiec 4
119. Andrzej Baran Grybów 6
120. Buttner G i A Swarzędz 3
121. Dorota & Jan Benedykt Wołów 4
122. Nietków Nietków 3
123. Daniel jurek Mogilany 3
124. Łukasz Smolik Leszna Górna 3
125. W i L Styczeń Kazimierza Wielka 3
126. Lexsus Warszawa 5
127. Rajmund Chwarzynski zielin 5
128. Szymon Jaworski Zaniemyśl 2
129. Krzysztof Kawaler Świętoszówka 3
130. Złote Skrzydło Niegosławice 2
131. Michał & Andrzej & Julia Buszko Prabuty 6
132. Team Strzelin Grodków 2
133. Kostecki Grzegorz Strzelin 5
134. Ania i Adam Marszałkowscy. Głodowo. 3
135. Marcin & Martyna Paliborek Gdańsk 4
136. Marcin Koprowski Grochowalsk 2
137. Piotr Rutkowski Łukta 2
138. Team Frątczak Piątek 4
139. Krzysztof Lewandowski Lubrza 4
140. ZATORSKI JANISZEWSKI PYRNIK 2
141. TEAM SOBIERAJ Chlewiska 8
142. Mariusz Zięba Białków 3
143. Piotr i Szymon Jaskulscy Radom 6
144. TEAM Słowik Trzemeśnna 5
145. Paweł Jaworski Zaniemyśl 2
146. Jak Basąg Sobków 4
147. Emil Jędrzejewski Warszawa 3
148. Sojka&Nowacki Team Kostrzyn Wlkp 4
149. KERAJE Ostrzeszów 2
150. Wawrzyniak Piotr Rydzyna 5
151. Damian Plesiak Ustronie Morskie 3
152. SOKOŁOWSKI-PERGÓŁ DĘBINKI 4
153. Krzysztof Zynek Orzech 3
154. Aneta Makselan Zielona Góra 3
155. Mariusz Wosik Mogilany 3
156. Ranczo Białogard 2
157. leoni666 Tarnowo Podgorne 4
158. OKS 1945 Grimsby 3
159. Columbex Team Opole 5
160. ŚLĄSKI TEAM Ciasna 6
161. Henryk Gralak Swobnica 4
162. GUINNESS OLYMPIC TEAM Grójec 2
163. Rafał Mielcarek Nowe Skalmierzyce 1
164. Piotr Kostrzewa Zielona Góra 3
165. Staniak grzegorz Chęćiny 1
166. Wojtek Kempski Nowa Sól 3
167. michał górski Kraków 5
168. Tomasz Kałuża OSTRZESZÓW 5
169. Grzegorz Szczoczarz Błążowa 5
170. Wiesław Szewczyk Chojna 2
171. Beata i Zygmunt Jaskuła Ościęcin 5
172. Szaper Krystian Starza 5
173. Ireneusz Jankowski Sianów 5
174. Matysiak & Konieczny Sierakowo 3
175. TEAM WIŚNIEWSKI-ZAJĄC ZIELONA GÓRA 10
176. Ewa Adam Pawłowscy Wolsztyn 2
177. Marcin Bombrys Środa Wielkopolska 2
178. Tobiasz Musiał Wroniawy 6
179. Angelika Mariusz Grabarczyk Wolsztyn 3
180. Kamionka Team Kamionka 2
181. Łukasz i Paweł Jurczak Zamiechów 3
182. Hieronim Bombrys Środa Wielkopolska 1
183. RAZIK JAROSŁAWA ORZECHOWO 21 5
184. Mateusz i Jerzy Syrówka Klembów 6
185. TARASIUK JERZY ŁOSICE 5
186. Rajmund Magulski Kościerzyna 3
187. Zbigniew Szymański Zielona Góra 3
188. ZBIGNIEW CIESLA SZCZUROWA 5
189. Wiesław Młot Słupia 5
190. Marek Dawidowicz Jerzów Sudecki 3
191. Estera Bielecka Kopaniec 3
192. L. Rappel Bendestorf 3
193. SYRÓWKA GAJCY Wołomin 6
194. KUBA & OLA GRYBOW 3
195. Majk-Poznań Poznań 2
196. Wojciech Kruk Lubsko 4
197. Czesław Maciejewski Konin 3
198. Lewy 86 Żmigród 3
199. Marszałkowski Ryszard Niemcy 4
200. ANDRZEJ SERCZYK KRAKÓW 5
201. Słomka Sławomir Raw Mazowiecka 5
202. Andrzej & Marek Łyjak Bełżyce 1
203. Kowalczyk Team Komorniki 3
204. Duch R.M Rheinsheim 5
205. KOSIARZ TEAM Ostrzeszów 3
206. Piotr Maksimowicz Białystok 10
207. Poradnik Hodowcy Nowa Sól 1
208. Komór Team Sulmierzyce 2
209. Krzysztof Korczyk Sobków 1
210. Jarosław Sieradzki Maszewo 5
211. Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 3
212. Brzeski /Mrozek Konopiska 3
213. Maja Wasylków Radków 5

Lista rezerwowa:

214. Brzeski /Mrozek Konopiska 3
215. Bandziory Uwego Starcza 3
216. Trela Przemysław Starcza 3
217. PABLO Ostrzeszów 2
218. Marek Ochijewicz Biala Podlaska 2
219. Dr Schwidde - Krasowski - Woźniak Żary 2
220. Krzysztof Moskal Ścinawa 10
221. ROBERT GREJCIUN Brzesko 5
222. Marek Włodarczyk Londyn 5
223. Jean-Pierre i Yvette Palm Braine I'Alleud 5
224. MWG MAZURY Popowo 5
225. RAFAŁ POKRENDT Płazowo 5
RAZEM: 893

Edycja 2020

Regulamin Formularz zgłoszeniowy Uczestnicy Sponsorzy & Parterzy Spis gołębi Brakujące gołębie Plan lotów Listy wkładaniowe Wyniki na żywo Loty treningowe Loty konkursowe As gołębi Aukcja

Kontakt

Wspólny Gołębnik SuperGołąb
SuperGolab.pl

Lubieszów 85
67-100 Nowa Sól

tel.: +48 606 341 205
e-mail: kontakt@supergolab.pl

Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 6334

Tłumaczenie Strony

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Sponsorzy 

Partnerzy

Lokalizacja & Kontakt