Wspólny Gołębnik SuperGołąb

www.wgSuperGolab.pl

Uczestnicy 2021

Wróć do poprzedniej strony...

Oznaczenie kolorów

              Kolor niebieski – wpłacona zaliczka
             kolor zielony – pełna opłata


Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Ireneusz Bartoszcze Niedrzwica Duża 5
2. Katarzyna & Kogut Piotr Dziesław 5
3. PARUCH R.A.M. Świdnica 6
4. Piotr & Paweł Świstak Sulistrowice 5
5. Berenika Dziewierczak Konopiska 5
6. Grzegorz Doroszynski Kunice 8
7. Leoni 666 Tarnowo Podgorne 6
8. JANUSZ SAJDAK LUBACHÓW 47/2 6
9. Tomasz Pytlik Brzeg Dolny 5
10. Roman Wodejko Brzeg Dolny 4
11. Zofia Andrzej Smolińscy Brzeg Dolny 5
12. Stolorz-Gucik-Zuber Recklinghausen 9
13. Mateusz Oleś Milicz 5
14. Jan Dorota Benedykt Wołów 10
15. Ryszard Bac Kraków 5
16. SERCZYK- KRAKÓW 6
17. TEAM Nickel Wojciechowska Herne 5
18. Bożena Piotr Ciesielscy Ścinawa 5
19. Marek krogulski Merthyr Tydfil 4
20. Grzegorz Włodarski Rawa Mazowiecka 5
21. Czapelka Team Świerzawa 3
22. Team Baranowscy Łochów 10
23. KRZYSZTOF-MICHAŁ SIEKIERKA ŚWIDNICA 3
24. JAGIEŁŁO TEAM OLSZTYN 1
25. Kruk Wojciech i Jan Lubsko 2
26. Zbigniew Duszynski Sulechów 2
27. Wawrzyniak Piotr Rydzyna 5
28. Wawrzyniak Michał Rydzyna 2
29. Janusz Krazuze Kościan 3
30. MIX 3E Gorzów Wielkopolski 2
31. Rysiek Zielona Góra 5
32. SG-Sehnke - Marzeion Heiligenhafen 6
33. Krzysztof Kawaler Świętoszówka 5
34. Kuciejczyk -Poznar Nowa Wies Grodziska 8
35. Zbigniew Zylski Kraków 5
36. Karol Team Staszów 5
37. Mariusz Dybizbański Nowe Miasteczko 6
38. Ryszard Kifert Wilkanowo 7
39. ARTUR FRĄCKOWIAK Bobrowniki 10
40. Joński Robert Rudno 6
41. Roman Kostrzewa Kożuchów 3
42. Robert Lech Brzeg Dolny 10
43. ZBIGNIEW I JANUSZ MIL BRZEG DOLNY 10
44. Tadeusz Klein Rötgesbüttel 10
45. Christian Sachse Bad Bibra 5
46. Roman Białasik Nowa Sól 3
47. Bieniek Dariusz Klippan 10
48. TARASIUK JERZY ŁOSICE 5
49. RYSZARD FLOREK URSZULIN 4
50. Dziubiński & Kowal Konopiska 6
51. Luka Modric Końskie 3
52. G-Yard Loft Worcester 4
53. Piotr Ławicki Kuczbork 5
54. Paweł Kuchmistrz Nowogrodziec 2
55. Duda W.A. Kucfir K. Książnica 8
56. Władysław Werwinski Mieszkowice 6
57. Mariusz Rudalski Boboszów 5
58. Mariusz Błaszczyk Żary 5
59. Nowak+TRzeciakowski Koniecpol 4
60. Roman Mleczkowski Nowa Sól 5
61. Wojciech Kempski Nowa Sól 3
62. michael8774 WALSALL 1
63. Damian Szewc JAWOR 10
64. Halina Jasień 5
65. P. A. FICNER Nowa Sól 3
66. Łukasz Bojanowski Cewice 3
67. Jasiński Paweł Andrzej Nawodna 5
68. Klaudia borowiec Zarow 5
69. Maciejewscy JiB Sulmierzyce 5
70. J. FICNER Nowe Żabno 2
71. Patrycja & Grzegorz Chorąży Hoenzadriel 10
72. Roxi Team Hoenzadriel 1
73. Adam Kosiorowski Ścinawa 5
74. Adam Bolka Łowisko 8
75. Skandynawia TEAM Norwegia 10
76. Roman Muszyński Nowa Sól 4
77. Daniel Moś Ostrow wlkp 5
78. RYSIEK P. RADGOSZCZ 5
79. BOGDAN SOLSKI Zielim 6
80. Stańczyk Adam Zajączek 10 3
81. JAJPOL - Roman Stanek Śląsk 15
82. Ryszard Jarząbek Buchałów 2
83. Halinka & Jarek Nastasowscy Nysa 2
84. Franciszek Maliszewski Brzeg Dolny 4
85. Działak E&J Ostrzeszów 5
86. COBA TEAM Sośniecowice 5
87. Górka Marian Trzemeśnia 5
88. Stanislaw Galas Piotrowka 4
89. H. G. SOJKA TEAM Kostrzyn WLKP 5
90. Jan Bocheńczak Pyzówka 5
91. Zawadzki-Urbanska kluczbork 5
92. Zbigniew Sikora Gostyń 5
93. Roman Kapłon Szamotuly 5
94. PIOTR HOLA URSZULIN 4
95. Krzysztof Dyczko Urzuty 5
96. Piotr Maksimowicz Bialystok 10
97. Gotowiec Rafał - Tarach Maciej i Antoni Niedoradz 4
98. Zbigniew Mruszczyk Pajeczno 4
99. Mariusz Mamiński Olszewo-Borki 5
100. Aleksandra Zielona Góra 3
101. Przemysław Jedrzejczak Świebodzin 4
102. Beata i Zygmunt Jaskuła Ościęcin 5
103. MASTER TEAM Mielec 15
104. Bartlewski Krzysztof Wilkanowo 10
105. Robert Ciślak Opatowiec 2
106. Grzegorz Szczoczarz Błażowa 5
107. Roman Wojtaszek RUDA ŚLĄSKA 3
108. Maciej Przesłański Lubasz 5
109. hausman83 Nowa Bukówka 4
110. DAMIAN STAŃCZAK ŻARDENIKI 5
111. Futural Bredingcentre Sprang Capelle 5
112. Jerzy Koźlik Opole 5
113. Dawid K Nowa Wies Grodziska 56 1
114. ZIBI Namysłów 3
115. Marek Winnicki Białystok 3
116. Dla Marii Kuźnica 3
117. Ziemba Mariusz Białków 3
118. FALKO TEAM CIELMOW 5
119. Wiesław Szewczyk Chojna 3
120. Edward Kopaczyński Nowa Sól 5
121. LIGA TEAM Bielsko-Biała 2
122. Karol Gumiński Boiska Kolonia 66 3
123. KWIATKOWSCY H.M Nowa Sól 3
124. Zbigniew Szymański Zielona Góra 5
125. Christian Aull Flörsbachtal 3
126. Sylwia Mirosław Garczyński Czarnów 4
127. Team KRÓL Wiśniowa 5
128. WMTRANS TEAM SZCZECIN 10
129. Renata Karniowice 2
130. ARTUR ŻÓŁKIEWSKI GRABOWIEC 5
131. Jaworki Dłużyna Górna 3
132. MAX-ROBSON Ożarów mazowiecki 2
133. M.E.TEAM Żdżary 5
134. P.K. GÓRY GÓRY 5
135. Sławomir Żeleźnik Strzeszowice 2
136. Pitaś M&M Team OKOCIM 5
137. Dla Natali Polska 10
138. Andrzej Buczkowski LUBISZYN 5
139. Piotrek Płock 2
140. ZYMLINSKI TEAM KLOBUCK 5
141. Joński Robert Rudno 4
142. W88 Gorzyce 2
143. Kamil & Andrzej Sychowski Wejherowo 5
144. Grzegorz i Kamil Graj Lubasz 5
145. Zdzisław Szumilas Brzeg Dolny 5
146. TeimPawelAniaWiktoria ŚCINAWA 4
147. MICHAŁ WOŹNIAK BOREK WLKP 3
148. A & S Witnica 5
149. W.K.D.B. Team Jesionka 8
150. S.K.S. Racing Pigeons Urzuty 6
151. ARTUR FRĄCKOWIAK Bobrowniki 5
152. Szymon Cebula Przedmoście 3
153. BIEGAŃSKI KRZYSZTOF PARZNIEWICE 5
154. Paweł Łopata Ostrzeszów 2
155. Ryszard Niemiero Zielona Góra 2
156. RAZIK MAREK Orzechowo 5
157. Jan Jakub Baczkowski Chojna 4
158. Estera Bielecka Kopaniec 4
159. Team Jarki Sieroszewice / Podegrodzie 10
160. Konieczny-Matysiak Sierakowo 5
161. KOT-Team Mława 5
162. Andrzej Zięba Nowiny Wielkie 5
163. KOSTRZEWA Aleksandria 2
164. Dawid Walczak Grodków 2
165. Krzysztof Kopeć Zielona Góra 5
166. Dariusz Sabała Kraszewice 2
167. Daniel ŚCINAWA 2
168. W i L Styczeń Kazimierza Wielka 3
169. Dziub Dziub Chojna 3
170. Paśko Robert Świerzawa 5
171. Pawłowski Adam&Ewa Adamowo 7
172. Edward Derewlany Brzeg 3
173. RAR GÓRNA WRÓBLINA 5
174. Łukasz i Monika Lipan Werbkowice 5
175. Team Amelia Borów 6
176. Team Maja Borów 3
177. Mistrzowie Karkonoszy Jelenia Góra 3
178. Henryk i Artur Świtała Tychy 5
179. De Coster TEAM Bruksela 5
180. Jean-Pierre i Yvette Palm Braine I'Alleud 10
181. Waldemar BIS - Jerzy MARZOL Międzyzdroje 5
182. A i T Kędry Tuchomie 6
183. Andrzej Kozłowski Bytnik 5
184. Marek Pala Gorzków Nowy 43A 1
185. Marcin Śniatała Sulmierzyce 5
186. Krzysztof Morawski Brodno32 5
187. Piotr i Magdalena Brenienek Wschowa 4
188. Marek i Mateusz Żukiewicz Trzebiel 8
189. Tobiasz Musiał Wroniawy Górna 18 5
190. Eugeniusz Cierpiałoski Mstów 4
191. Marek 3189 Jezow sudecki 4
192. Konrad Kamila Dratwińscy Boguszyn 5
193. Trykowski St.K.P Bronowice 3
194. BAŁA TEOFIL Wiechlice 2
195. Dawid Kuczak Żary 5
196. Droszcz TEAM Różańsko 5
197. Maciej Malczyk Kożuchów 3
198. Rafał Sztamborski Baboszewo 4
199. MARKO 006 Namysłów 4
200. Bogdan Nieradka Chotków 4
201. KERMIT Warszawa 4
202. KADO Kubandt & M. Weksznejder Ełk 3
203. Krzysztof Beryzewski Stary Woółw 78 1
204. Marek Matejko Nowa Sól 3
205. Di Domenico Nicola Salemo 4
206. NIKOL Ogorzelczyn 7
207. Kwiatkowski Przemysław Łódź 3
208. Grzegorz Maciejewski Koziegłowy 3
209. Le-ko Zielona Góra 5
210. Grzegorz Fornalkiewicz Międzychód 6
211. mirek2001 Niestum 3
212. Tadeusz i Witold Mocarski Piątnica 5
213. Wojciech Stefanowicz Sulechów 3
214. Marek Zarzecki Lincent 4
215. DR Moens Dirk Grimbergen 5
216. Eugeniusz Olszewski Sulechów 1
217. JANKOWIAK TEAM Poznań 5
218. Bućko Patryk i Dawid Ruda Mała 4
219. NOWICKI TEAM Warszawa 4
220. Piskorz Kowala 4
221. SŁOWIK E&D Stróża275 5
222. US-24 SKARBIMIERZ OSIEDLE 3
223. Carlos Opatowice 10 gmina Borów 5
224. Dorota Krzysztof Mariusz Serafin Chojna 5
225. Reschke & Morel Team Dziewki 7
226. lisowski janusz brzeg dolny 5
227. ERYK&TOMASZ PIEJKO ŻÓRAWINA 5
228. Marcin Pampuch Wozniki 3
229. Czapa Bierutow 2
230. Y. Gudz Worms Pfeddersheim 10
231. Tomasz Dubiel Zajezierze 2
232. Konrad Jaskulski Łubnica 2
233. Karol Jaskulski Łubnica 1
234. Aleksander Jaskulski Łubnica 1
235. Kocon Krzysztof Sędziszów Małopolski 2
236. Turek Rajmund Lasowice Male 5
237. WG WITNICA Witnica 3
238. TEAM 1979 Chojna 4
239. Sławomir Kołodziejczak Węgliniec 5
240. Darek team Bydgoszcz 2
241. Palos Team- M&M Paliborek Gdansk 5
242. Hodowca- Call Chojna 2
243. Roman Jaskulski Łubnica 4
244. Jerzy Karolak Barlinek 5
245. OJCIEC I SYN POLSKA 3
246. HODOWANY sedzimirow 1
247. Matka & Córka Bydgoszcz 3
248. M-A-J-A Grybów 5
249. Grzegorz Team Retków 10
250. Majewski Gubin 1
251. Sobiecki Gubin 1
252. W i L Styczeń Kazimierza Wielka 2
253. Bukowski-Balcerzak Godziesze 2
254. GĄSIOROWSKI EDWARD Godziesze 4
255. Cichecki Jerzy Błaszki 2
256. Carlos Opatowice 5
257. Zbigniew Szymański Zielona Góra 3
258. Paweł i Stanisław Gajderowicz Sobótka 2
259. Giczewski-Górski Nowa Sól / Barciany 5
260. Józef Zimny Chojna 2
261. Stanisław Chudzik Kwielice 4
262. Tim Gawron Szamocin 5
263. Andrzej Klich Żórawina 3
264. Lewandowski Kazimierz Duninowko 5
265. CAT Żórawina 2
266. Koła Eugeniusz Świebodzin 4
267. Grzegorz Toboła Czerlejnko 3
268. Żytkiewicz Robert i Jacek Świebodzin 3
269. Jakubowski - Bućko Białystok 3
270. KORNELIA TEAM Gdów 5
271. Hubert Ośko Jeruzal 6
272. Roland Denis Faber Hamburg 8
273. Elżbieta Kamil Łukaszyk Sanok 5
274. MUHL REINHARD GRÖNINGEN 5
275. K.M.D. Lesiewicz Poręba Spytkowska 5
276. Zaborowski - Broma 59-220 Legnica 5
277. Łukasz Sprycha Łuków 6
278. Grzegorz Nowakowski Złotoryja 3
279. WNUK Kożuchów 5
280. Andrzej Sebastian Lesiewicz Bochnia 2
281. Zdrowy Gołąb Gliwice 4
282. K.M. OSTROWSCY JASIEŃ 3
283. Arkadiusz Chodorowski Chojna 3
284. Krzysztof Łój Grodków 6
285. DAKOS POLSKA 5
286. Roman Las Półczno 2
287. Dominik Gajderowicz Sobótka 1
288. Jerzy Bojdoł Gostyń 5
289. Pioter Team Radlin 3
290. DRZAZGA-RUDNIK BOCHNIA 4
291. Bernas Agata-Tomasz Modrzyca 3
292. Olgierd Rusinek Pleszew 5
293. Jan Dańczak Rudna 3
294. TADUSZ GIERCZAK Tychy 8
295. Marcin Duszka Biskupice Wlkp 3
296. Wojciech Wolniak Czastary 3
297. ŚLĄSKI TEAM Ciasna 3
298. Leszek Stochaj Szczecin 4
299. Wojciech Lis Grabowo 4
300. Rafael Stainhof Bunde 3
301. 1Rafał 2Karol Promna 10
302. Kreska Promna 5
303. Bartłomiej Sobieraj Radom 3
304. Cztery Łapy Inowrocław 2
305. Dariusz Jagodziński Biskupice Wlkp 1
306. SZKLARZ Piotrowice 4
307. Szojer Łukasz Kniewo 5
308. Mulemans 0399 Nieznamierowice 114 1
309. Zbigniew Malec Udanin 1
310. SILESIA TEAM Prószków 10
311. TOMASZ IWAŃSKI PIONKI 4
312. Mazurek Miroslaw iWladyslaw Studzieniec 3
313. Lena Pertek Lubasz 2
314. HARTMUT WILL Gladenbach 5
315. Wojciech Magdalena Stefanowicz Brody 3
316. CZTERY ŁAPY Inowrocław 2
317. Agnieszka Turkot Świnoujście 7
318. sylwester ostapiuk krepa 7
319. Szewczyk Chojna 3
320. Ola Mariusz Ankus Legnica 18
321. Roman Cichy Wilkszyn 5
322. Oleksy Marcin i Tomasz OTYŃ 6
323. PREZES Malanów 5
324. Jerzy Pawlus Karnica 6
325. Krzysztof Moskal Ścinawa 15
326. Basąg Sobków 4
327. Messi 12 Bobrowniki 5
328. Bolo Kiełcz 3
329. Janusz & Mariusz Rospłoch Kerkdriel 6

Lista rezerwowa:

330. Rafał Świtas Wolanów 5
331. Bombrys Marcin i Hieronim Środa Wielkopolska 3
332. JAKUBIAK Wągrowiec 5
333. HGP"Pasja" Migdalski Robert Konopiska 5
334. Wosik Team Kraków 3
335. Ignaczak-Wojtkowiak Kępina 5
336. PIT Chojna 4
337. ROBERT TKACZYK proszków 37 55-300 środa śląska 3
338. Łukasz i Marcin Kosińscy Grabik 6
339. Maja i Krzysztof Wasylków Radków 5
340. Grzegorz Grochal Bydgoszcz 2
341. Pilecki Przemysław Bytnica 1
342. Stanisław Kłos Rudna 2
343. JASKULSCY P.i SZYMON Radom 5
344. Małecki TEAM Godziesze 3
345. Jakub Niemiec Besko 3
346. BAD BOY Luszowice 3
347. Marek Konderak Zielonki 3
348. Marian Szczuka Wrocław 4
349. Karol Wójcik Jastrząb 4
350. Bracia Koralewicz Radymno 5
351. Jarosław Sieradzki Maszewo 3
352. JERZY SOKOŁOWSKI POBYŁKOWO MAŁE 5
353. Łukasz Górecki Przedbórz 14 5
354. Uberman Team Maćkówka 3
355. F...T Słopnice 5
356. RAFmebel Pisanica 4
357. Rak Katowice 1
358. Bober & Bodzio Team Rybnik 3
359. Janusz Świergosz Ryczów 3
360. Wika Złotoryja 3
361. Jacek Krzywdziński Michałowice 6
362. Hania Trzemeśnia 3
363. Daniel Plazura Gniewkowo 3
364. sroka robert Nisko 2
365. White Power Ślęza 2
366. Grzegorz staniak Chęćny 1
367. schulz team stary lubosz 5
368. NOWAK TEAM Strzelce Wielkie 2
369. KUJAWIAK brześć kujawski 6
370. Tomasz Gorzel Krępiec 3
371. Chądzynski Paweł Letnica 4
372. Mateusz Sz Budachów 24 3
373. kacper Przecław 5
374. Dla Mireczki Zbytków 16A 87-600. Lipno 5
375. Team Pulka Kalwaria Zebrzydowska 5
376. Piskorz Mariusz Wierzbica 3
377. Gańdzia Książenice 1
378. Latawiec-Masztalerz Jeżów Sudecki 5
379. PAULINA & PAWEŁ GROCHOWSCY Krześlin 5
380. Zygi Gierszowice 5
381. GRUBIORZE Rybnik 3
382. Tomasz Koper Bulowice 2
383. Bommel 39291 Hohenziatz 5
384. Wojciech Matysek Starachowice 7
385. "Dan-Aga" Zbaszyn 5
386. R&A JANIK Modliborzyce 2
387. Qłest Końskie 4
388. Jacek Bielak Plock 6
389. Alejandra Amsterdam
390. Winifred Berlin Schmargendorf
391. Ilana Komen
RAZEM: 1725

Translate for English:

Übersetzen auf Deutsch:

Polska wersja strony:

Edycja 2022

Regulamin Formularz zgłoszeniowy Uczestnicy Sponsorzy & Parterzy Spis gołębi Brakujące gołębie Plan lotów Listy wkładaniowe Wyniki na żywo Lotniki na żywo Loty treningowe Loty konkursowe As gołębi Aukcja

Kontakt

Wspólny Gołębnik SuperGołąb
SuperGolab.pl

Lubieszów 85
67-100 Nowa Sól

tel.: +48 606 341 205
e-mail: kontakt@supergolab.pl

Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 477191

Tłumaczenie Strony

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Sponsorzy 

Partnerzy

Lokalizacja & Kontakt