Wspólny Gołębnik SuperGołąb

www.wgSuperGolab.pl

Uczestnicy 2022

Wróć do poprzedniej strony...

         Kolor zielony – pełna opłata
          
Kolor niebieski zaliczka
          kolor biały – brak wpłaty
        kolor czerwony – lista rezerwowa
 


Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Liczba gołębi Rezerwa
1. Jarosław Woźnicki Opolno Zdrój 5 1
2. Di Domenico Nicola Salemo 5 1
3. Mariusz Rudalski Boboszów 5 1
4. Kogut Kasia Piotr Dziesław 10 2
5. Jarząbek "Wnuczka" Słone 1 0
6. Jarząbek "Wnuczek" Słone 1 0
7. Jasińscy Paweł i Andrzej Nawodna 4 0
8. Andrzej Buczkowski Lubiszyn 5 1
9. Klein TEAM Rötgesbüttel 5 1
10. Dla Wnuka Koło 5 1
11. KADO & KERMIT Ełk 5 1
12. Kasia i Andrzej Rogoźno 5 1
13. Amelia I K Lublin 5 1
14. Stachowski-Rutkowski Żmigród 5 1
15. Waśkowiak W. i A. Sulechów 3 0
16. Pawłowscy Małgorzata Ryszard JAŹWINA 10 2
17. Krzysztof & Krzysztof Piotr Pawłowscy Polska 5 1
18. Tatry Derby Dúbrava 5 1
19. Zbigniew Duszynski Sulechów 3 0
20. Team Ofiera Zielina 10 2
21. RAZIK MAREK ORZECHOWO 5 1
22. Kuchmistrz Paweł Nowogrodziec 5 1
23. Bieniek Family Loft Klippan 20 4
24. Andrzej Stefanowicz Lubrza 5 1
25. Przemysław Jędrzejczak Świebodzin 5 1
26. Kamil Sychowski Wejherowo 5 1
27. Dawidowicz Marek i Mateusz Jezow Sudecki 5 1
28. CZAPELKA TEAM ŚWIERZAWA 5 1
29. Koła Eugeniusz Świebodzin 5 1
30. Team Samice Koło 5 1
31. Grzegorz Doroszyński Kunice 5 1
32. Hubert Ośko Jeruzal 10 2
33. Master Team CZERMIN 10 2
34. MK-JK TEAM CZERMIN 15 3
35. Tim Gawron Szamocin 5 1
36. Team Gawron Szamocin 10 2
37. Team Stolorz-Gucik-Zuber Recklinghausen 10 2
38. Baranowscy TEAM Łochów 5 1
39. Zbigniew Szymański Zielona Góra 5 1
40. Piotr Ciesielski Ścinawa 5 1
41. Jan Dańczak Rudna 5 1
42. Bernard Koziołek Zielona Góra 5 1
43. Maja Team Borów 5 1
44. Kostrzewa Anna Borów 5 1
45. Berenika Konopiska 3 0
46. JASKULSCY R.K.K.A Łubnica 10 2
47. Marcin Śniatała Sulmierzyce 10 2
48. AMPM Kożuchów 5 1
49. Ankus Mariusz i Ola Wrocławska 10 2
50. Grzegorz Włodarski Rawa Mazowiecka 5 1
51. Roman Białasik Nowa Sól 3 0
52. ERYK-TOMASZ PIEJKO ŻÓRAWINA 5 1
53. Ryszard Niemiero Zielona Góra 10 2
54. Leoni 666 Tarnowo Podgórne 5 1
55. DE COSTER TEAM Krainen 5 1
56. Sylwia Mirosław Garczyński Czarnów 5 1
57. Kondracki K. Stypułów 5 1
58. ARTUR FRĄCKOWIAK Bobrowniki 15 3
59. AGNIESZKA FRĄCKOWIAK Bobrowniki 10 2
60. Team Nickel Wojciechowska Herne 5 1
61. Bracia Koralewicz Radymno 5 1
62. Mariusz Dybizbanski Nowe Miasteczko 10 2
63. Pielesiak Strzelce Op. 10 2
64. Adam Stańczyk Żary 3 0
65. Borowiak B. Żagań 5 1
66. Marcin Golsch Daniec 5 1
67. DZIAŁAK E.&J. Ostrzeszów 5 1
68. Kempski W. Nowa Sól 4 0
69. Adam Ciereszko Kampenhout 5 1
70. JM TEAM KRAKÓW 10 2
71. Joński Roberta Rudno 5 1
72. Joński Roberta Rudno 5 1
73. Adam Kosiorowski Ścinawa 10 2
74. Rozmiarek Jan i Marian Zielona Góra 4 0
75. WG Witnica Witnica 5 1
76. JERZY KOZLIK OPOLE 5 1
77. RYSZARD BAC KRAKÓW 5 1
78. Grzegorz Nowakowski Złotoryja 3 0
79. ZYCH JAN CHRZANÓW 10 2
80. Kuciejczyk-Poznar Nowa Wies Grodziska 10 2
81. Ireneusz Bartoszcze Niedrzwica Duża 5 1
82. Anita Czarnecka Śmiłowice 5 1
83. A & S Bach Witnica 5 1
84. WMTRANS Szczecin 10 2
85. Maciej Przesłański Lubasz 5 1
86. Zbigniew Żylski Kraków 5 1
87. Trautmann-Michalik Wuppertal 5 1
88. Dawid Walczak Grodków 1 0
89. AC MILAN NOWY KOŚCIÓŁ 5 1
90. Gosecki Krzysztof Jeżów Sudecki 2 0
91. Jan ZieliŃski Gryfino 5 1
92. Mariusz Pietkiewicz Sieniawa lubuska 5 1
93. jacekrzy Michałowice 5 1
94. Perełki Wierzbno 5 1
95. Tomasz Dubiel Zajezierze 3 0
96. Sławomir Kaczmarek Sławno 7 1
97. Artur Naculak Raszków 10 2
98. Roman Kapłon Szamotuły 5 1
99. Sławomir Kołodziejczak Węgliniec 10 2
100. Paweł Fliszkiewicz Pozezdrze 10 2
101. Ficner Team Nowe Żabno 4 0
102. Jaworki Pieńsk 5 1
103. Paweł Gajderowicz Sobótka 3 0
104. Stanisław Olechnowicz Wilkanowo 5 1
105. JANEK Bytom Odzrzański 5 1
106. BAŁA TEOFIL Wiechlice 2 0
107. Daniel Knaflewski Koźla 6 2 0
108. Roman Kostrzewa Broniszów 4 0
109. Ryszard Jarząbek Buchałów 2 0
110. Team Matusiak Chojna 5 1
111. Kosińscy bracia Żary 5 1
112. Wika Złotoryja 5 1
113. Monika kurzawa Zatonie 4 0
114. SZKLARZ Piotrowice 4 0
115. Damian Szewc Jawor 10 2
116. Grzegorz Grochal Bydgoszcz 3 0
117. Antoni Pawlak Myslachowice 10 2
118. Blue White Team Milicz 9 1
119. Magda K!!!! Lelechów 4 0
120. Aleksandra Zielona Góra 3 0
121. Alezandre Peixoto Werrikon 10 2
122. Szalony Szwed Sniadowo 10 2
123. Marek Bury Ketrzyn 5 1
124. ZDROWY GOŁĄB GLIWICE 5 1
125. Irena Nowa sol 3 0
126. Rezerwa Polska 25 5
127. Pawłowski Adam&Ewa Adamowo 5 1
128. Daniel Moś Ostrów Wielkopolski 5 1
129. Sabała Dariusz Kraszewice 2 0
130. TEAM DAJS Chodzież 10 2
131. TOBIASZ MUSIAŁ 64-200 Wroniawy 10 2
132. SCHULZ TEAM KOSCIAN 3 0
133. Gajcy-Ludwiniak Niedoradz 4 0
134. NIKOL tuliszków 10 2
135. Roxi Team Niedoradz 2 0
136. Patrycja Grzegorz Chorąży Retków 8 10 2
137. ZIBI Smarchowice Małe 38 5 1
138. Ojciec i Syn Opalenica 5 1
139. Piotr Paweł Świstak Sulistrowice 5 1
140. Krzysztof Dyczko Urzuty 10 2
141. Jakub Maciejewski Sulmierzyce 5 1
142. Krzysztof Zoń Mszana Dolna 5 1
143. AS CHojna 3 0
144. Jerzy Karolak Dzikowo 5 1
145. Ryszard Maruszewski Barlinek 5 1
146. Roman Wojtaszek ruda Śląska 3 0
147. MARIAN MITERA BOLESŁAWIEC 5 1
148. Zbigniew MITERA Nowogrodziec 5 1
149. AGATA GURTOWSKA BOLESŁAWIEC 5 1
150. Jerzy Kopczacki Nowogrodziec 5 1
151. Paweł Czechlowski Doruchów 3 0
152. BIEGAŃSKI KRZYSZTOF Wola Krzysztoporska 5 1
153. Zdzisław Lademann Rekowo Górne 4 0
154. Krzysztof Morawski Środa Śląska 4 0
155. Kwiatkowscy H. M. M. Nowa sól 3 0
156. Tomasz Koper Bulowice 2 0
157. Paśko Robert Świerzawa 4 0
158. Robert Macała Borów 5 1
159. Tadeusz Klein Rötgesbüttel 5 1
160. Hartmut WILL Gladenbach 5 1
161. MUHL REINHARD GRÖNINGEN 10 2
162. Frank Eichenlaub Giforn 5 1
163. Drużyna Mazowsze Łowicz 5 1
164. Team Gawron Szamocin 5 1
165. Martyna Waldemar Androszczuk Bodzów 3 0
166. Mariusz & Janusz Rospłoch Kerkdriel 10 2
167. K&D GRABOWSKI Słupsk 2 0
168. Matysiak - Konieczny Sierakowo 5 1
169. JAKUBIAK Wągrowiec 5 1
170. R-Z-W Team Chodzież 5 1
171. Eminel Kożuchów 3 0
172. Stachowski Jan Zielona Góra 2 0
173. Grzegorz Toboła Czerlejenko 5 1
174. PITAŚ TEAM OKOCIM 5 1
175. Grzegorz Maciejewski Koziegłowy 5 1
176. Andrzej Sychowski Wejherowo 5 1
177. Droszcz TEAM Dyszno 5 1
178. GRZEGORZ RYBARCZYK Czarnków 1 0
179. Grzegorz i Kamil Graj Lubasz 5 1
180. Krzysztof Męziński Ostrów Mazowiecka 10 2
181. Estera i Mariusz Bieleccy Stara Kamienica 4 0
182. Piotrek Polska 2 0
183. Romek 50 Białogard 5 1
184. A&M Sołtysiak Białogard 5 1
185. Krzysztof Musiał Miłoradz 5 1
186. Marek Matejko Nowa Sól 5 1
187. AGNIESZKA Świdnica 1 0
188. Amelia I K Lublin 5 1
189. Bedrich Mach Jonkoping 5 1
190. Rajmund Magulski Kościerzyna 5 1
191. NikelTeam Kościerzyna-Wybudowanie 5 1
192. Łukomski Aleksander Sulechów 5 1
193. A&R&E POLSKA 2 0
194. I&C Rokosz Połczyn Zdrój 4 0
195. Wawrzyniak Piotr Moraczewo 5 1
196. Dariusz Skawiński Mielec 30 6
197. Koziołki Wałcz 2 0
198. Krzysztof Kawaler Świętoszówka 3 0
199. Marek i Kacper Kiedrowicz Elsdorf 5 1
200. Tadeusz Gierczak - A Tychy 5 1
201. Tadeusz Gierczak B Tychy 5 1
202. Tadeusz Gierczak C Tychy 5 1
203. Alfred Malinowski Jany 10 2
204. Zdzislaw szumilas Brzeg Dolny 5 1
205. Vitalii Tsyhanov Goleniow 5 1
206. Zbigniew Kowalczyk Żmigród 6 1
207. Centrum Hodowlane Europa Lagow 5 1
208. Zbigniew Moskalik Racula 5 1
209. MDŁ Wola rzedzinska 5 1
210. DR Moens Dirk Grimbergen 5 1
211. Jean-Pierre i Yvette Palm Braine I'Alleud Braine I'Alleud 5 1
212. RAFAŁ GÓRECKI WICHOWO 42 5 1
213. Maminski Mariusz Olszewo-Borki 5 1
214. Nowicki Grzegorz Świebodzin 4 0
215. TEAM Gmerek B.T Turek 5 1
216. Kucharski jacek Platynowa 29 5 1
217. Zatorski Paweł Bobrowniki 5 1
218. LEWY Lubsza 8 1
219. PARUCH R.A.M. ŚWIDNICA 5 1
220. Łukasz Zdun Wąsosz 5 1
221. Wojciech Magdalena Stefanowicz Brody 5 1
222. Eugeniusz Olszewski Sulechów 3 0
223. Łukasz Górecki Przedbórz 5 1
224. Joachim Nowak Dębie 5 1
225. Łukasz i Monika Lipan Werbkowice 5 1

Lista rezerwowa:

226. Panas Team Rudnik 5 1
227. RYSZARD FLOREK URSZULIN 5 1
228. Ryszard Straszewski Wojcieszow 4 0
229. Florek-Wojcieszak Zalesie 198 5 1
230. Andrzej Serczyk Kraków 5 1
231. Dag_Mar Prochowice 3 0
232. Mulemans 0399 Nieznamierowice 114 2 0
233. Norbert. DZIUK KOSOROWICE 10 2
234. PIOTR HOLA Urszulin 5 1
235. Maćkowiak Marek Wijewo 5 1
236. GOLD TEAM Chodzież 5 1
237. Mateusz Wałęsa Olsztyn 5 1
238. Monika kurzawa Zatonie 4 0
239. Dziub-Dziub CHOJNA 2 0
240. SZYMEK i OKSANA radom 5 1
241. KOT-TEAM Mława 5 1
242. Turczyniak Darek Krosno Odrzanskie 4 0
243. Olgierd Rusinek Pleszew 5 1
244. Kamil Piwowoński Zagrodno 5 1
245. Paweł Łopata Ostrzeszów 3 0
246. Moczulski-Kamiński Mrzeżyno 2 0
247. Julcia Książnica 3 0
248. Jankes Szamocin 2 0
249. Stanisław Chudzik Kwielice 5 1
250. F&W TEAM Chodzież 2 0
251. Grzegorz Kocjan Wojcieszyn 33 5 1
252. Jakub Przybylski Inowrocław 3 0
253. Lena Pertek Lubasz 5 1
254. Bogdan Solski Wyszyna 5 1
255. RAR Wróblina 5 1
256. Arkadiusz Chodorowski Chojna 3 0
257. Bogdan Nieradka Chotków 5 1
258. Preussen Derby TEAM Müncheberg 5 1
259. Dla Marii Kraszewice 5 1
260. Dla Marii Kuźnica 5 1
261. KLAGE WOLFGANG TORGELOW 5 1
262. Cztery Łapy Inowrocław 2 0
263. Robert Błażejewski Zielona Góra 5 1
264. M E M N M Błażejewscy Zielona Góra 2 0
265. Olejnik A&Ł Koźminek 5 1
266. Oleś Mateusz Milicz 5 1
267. Mocarze ŚCINAWA 3 0
268. Tomasz Kamiński Błotnica 5 1
269. K&W Wręczycki Panki 5 1
270. Wojciech Szot Wroclaw 3 0
271. DAKOS LEGNICA 5 1
272. DJ Kociub Polska 1 0
273. Gołąbek Polska 1 0
274. Antos Kolczyglowy 3 0
275. MARIUSZ Pawliszyn Gronów 5 1
276. Kasia i Kuba Stegna 5 1
277. PoRaPi.pl Gąbin 5 1
278. TEAM Bank A&E Kębłowo 5 1
279. Katarzynka Strzelin 5 1
280. TOMASZ IWANSKI PIONKI 5 1
281. Fert Artur Nowa Sól 3 0
282. ARKADIUSZ ,,26” Lublin 5 1
283. Team Frątczak Piątek 5 1
284. Grzegorz Tomczyk Pieńsk 5 1
285. LEON Starzyny 6 1
286. Marian Górka Trzemeśnia 281 3 0
287. Adam Kłym Długołęka 5 1
288. Stefaniuk Kazimierz Siedlakowice 5 1
289. Klisinski&Chmielewski Rosciszewo 10 2
290. Łukasz Wójcik Bolesławiec 6 1
291. Henryk Dudek Bolesławiec 6 1
292. Daniel Korbanek Chrośnica 6 1
293. M&M Paliborek Gdańsk 5 1
294. Artur i Roza Kozak Malilla 5 1
295. Lubiąż Prawikow 2 0
296. AZ Nowiny Wielkie 5 1
297. Bućko Patryk i Dawid Ruda Mała 4 0
298. TEAM SOBIERAJ Chlewiska 5 1
299. krzysztof kowalski Bolesławiec 6 1
300. Szymankowscy Team Ścinawa 5 1
301. Paweł Chądzyński Zielona Gora 4 0
302. Paweł Chądzyński Zielona Gora 4 0
303. Mieczysław Przydróżny Sława 5 1
304. Team Karwowski Zawidz Kościelny 5 1
305. Kowal Legnica 5 1
306. Sprint Legnica 5 1
307. Paweł Szymański Lubin 2 0
308. Rio Żory 5 1
309. Smardzew Team smardzew 5 1
310. JAGODA Oslo 30 6
311. Pawełku Grodziszów 4 0
312. Paweł Warda Mełgiew 5 1
313. Tomasz Gorzel Krępiec 5 1
314. Roman Jaguś-Marcin Baran Pławno/Orzechów 6 1
315. Łukasz Sliwka Hamm 3 0
316. Łukasz Sliwka Hamm 3 0
317. Vito Jackow 24 5 1
318. Grzegorz Toboła Czerlejnko 6 1
319. Leszek Konieczny Tarnobrzeg 5 1
320. Ewelina Konieczna Tarnobrzeg 5 1
321. Piotrex Czarna Dąbrówka 3 0
322. Mekwiński Rafał Zabłocie 5 1
323. Marek Mariusz Duch Reinheim 5 1
324. Ignacy i Rafał Leszczynscy Kruszyna 3 0
325. Foltyn-Mieszczanek Sobótka 5 1
SUMA: 1751 299
RAZEM: 2050

Translate for English:

Übersetzen auf Deutsch:

Polska wersja strony:

Edycja 2022

Regulamin Formularz zgłoszeniowy Uczestnicy

Edycja 2021

Regulamin Uczestnicy Sponsorzy & Parterzy Spis gołębi Brakujące gołębie Plan lotów Listy wkładaniowe Wyniki na żywo Lotniki na żywo Loty treningowe Loty konkursowe As gołębi Aukcja

Kontakt

Wspólny Gołębnik SuperGołąb
SuperGolab.pl

Lubieszów 85
67-100 Nowa Sól

tel.: +48 606 341 205
e-mail: kontakt@supergolab.pl

Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 348747

Tłumaczenie Strony

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Sponsorzy 

Partnerzy

Lokalizacja & Kontakt