Wspólny Gołębnik SuperGołąb

www.wgSuperGolab.pl

Uczestnicy LATO 2023

Wróć do poprzedniej strony...

         Kolor zielony – pełna opłata
          
Kolor niebieski zaliczka
          kolor biały – brak wpłaty
        kolor czerwony – lista rezerwowa

 

 


Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Liczba gołębi Rezerwa
1.
Staroń Paruch Team
Leżajsk 5 1
2.
Roman Mleczkowski
Nowa Sól 5 1
3.
Blue White Team
Milicz 3 0
4.
Grzegorz Włodarski
Rawa Mazowiecka 5 1
5.
Maliniaki
Ostrów mazowiecka 10 2
6.
Krystian Fila
Daniec 5 1
7.
WMTRANS
SZCZECIN 10 2
8.
Bieniek family loft
Klippan 10 2
9.
Piotr Kogut
Dziesław 10 2
10.
Jaskulscy R.K.K.A
Łubnica 15 3
11.
Stanisław Chudzik
Kwielice 46 5 1
12.
Doroszyńscy Team
Kunice 3 0
13.
ARTUR FRĄCKOWIAK
BOBROWNIKI 20 4
14.
AGNIESZKA FRĄCKOWIAK
Bobrowniki 10 2
15.
Eugeniusz Kowalka
Łubnica 5 1
16.
Magulski Rajmund
Kościerzyna 10 2
17.
RANK Team
Krotoszyn 5 1
18.
Boral Szczepan
Kuchary 5 1
19.
Alfred Malinowski
jany 5 1
20.
Jarosław Bowtrukiewicz
Austria 15 3
21.
WOLFGANG KLAGE
TORGELOW 5 1
22.
Rozmiarek J. M.
Zielona Góra 5 1
23.
Zbigniew Szymański
Zielona Góra 6 1
24.
ALEKSANDRA
Zielona Góra ul . Zbożowa 5 3 0
25.
WG Witnica
Witnica 8 1
26.
Stachowski Jan
Zielona Góra 2 0
27.
JERZY TARASIUK
ŁOSICE 20 4
28.
Roman Kostrzewa
Broniszów 52 2 0
29.
Bracia Koralewicz
Radymno 5 1
30.
Musial Krzysztof
Stara Wisla 5 1
31.
Duch.M.R
Philippsburg 15 3
32.
De Coster Team
Krainen 10 2
33.
Tadeusz Klein
Rötgesbüttel 10 2
34.
Hartmut WILL
Gladenbach 10 2
35.
MUHL REINHARD
GRÖNINGEN 10 2
36.
Frank Eichenlaub
Giforn 3 0
37.
Marcus Wirtth
Trabelsdorf 5 1
38.
Wieteska Arkadiusz
Błędów 5 1
39.
ZDROWY GOŁĄB
GLIWICE 5 1
40.
Hubert Ośko
Jeruzal 15 3
41.
Marek Kuzlecki
Greve 10 2
42.
KK
Świebodzin 5 1
43.
BERNARD KOZIOŁEK
ZIELONA GÓRA 5 1
44.
Krzysztof Kondracki
Kożuchów 5 1
45.
CENTRUM HODOWLANE EUROPA
Lagow 10 2
46.
Schulz Team
Kościan 5 1
47.
Leszek Szymon Kubaczkowscy
Byczyna 5 1
48.
Kurowiak & Sagan
Szczecin 2 0
49.
Marek i Kacper Kiedrowicz
Elsdorf 5 1
50.
Wojciech Sobocinski
Krakow 5 1
51.
RAR
TULISZKÓW 6 1
52.
Osada Team
Opatów 5 1
53.
AMPM
Kożuchów 5 1
54.
P&T
Skąpe 4 0
55.
Ryszard Bac
Kraków 5 1
56.
Mariusz Mamiński
Olszewo-Borki 6 1
57.
Machnicki Didek
Zlotoryja 5 1
58.
TEAM STAFIEJ
Gryfino 10 2
59.
Adam Kosiorowski
Ścinawa 12 2
60.
Grzegorz Zbigniew Sikora
Gostyn 3 0
61.
Marcin Golsch
Daniec 5 1
62.
Artur Gryglas
Warszawa 5 1
63.
P.G Chorąży
Retków 10 2
64.
Bielecki TEAM
Iłowa 5 1
65.
Bartosz Ratajczak I,II
Wioska 10 2
66.
Kosiński Łukasz i Marcin
Żary 5 1
67.
NK Team
Bielsko Biała 5 1
68.
BARTOSZCZE IREK
NIEDRZWICA DUŻA 5 1
69.
SMKDG
Czarnów 3 0
70.
Jaro66
Plewiska 5 1
71.
Kempski
Nowa Sól 3 0
72.
Rutkowski & Czternaścik
Ruda Żmigrodzka 5 1
73.
Dawid Grdeń
Lubichowo 5 1
74.
Janson
Rudno 5 1
75.
Super Drużyna z Lublina
Lublin 6 1
76.
Grzegorz Maciejewski
Koziegłowy 5 1
77.
Grzegorz Grochal
Bydgoszcz 5 1
78.
Leszek Kustra
Pionki 10 2
79.
Gladiator's Team
Węgorzyno 5 1
80.
MITERA MARIAN
BOLESŁAWIEC 5 1
81.
Jasińscy Paweł i Andrzej
Nawodna 5 1
82.
CHOCHOL
Mecinka 5 1
83.
MITERA ZBIGNIEW
NOWOGRODZIEC 5 1
84.
Mirek/Sławek
Węgliniec 5 1
85.
OLR TEAM KAPINOS-PRACZ
CZERMIN 30 6
86.
Bronisław Rubaszewski
Witnica 5 1
87.
franek tim
tuchowicz 5 1
88.
Bogdan Tomaszewski
Dębina 5 1
89.
Wielkopolska TEAM
Popówko 42 5 1
90.
Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny
Kostrzyn nad odrą 10 2
91.
D&M Merło
Trzebiatow 5 1
92.
Waldemar Jabłoński
Mściwojów 1 0
93.
KACPER LOFT
Mściwojów 5 1
94.
Tomasz Bętkowski
Kuźnica Grabowska 5 1
95.
AMIGO
SIEDLCE 5 1
96.
Mariusz Domagała
Siemianice 3 0
97.
Kalkowski A i P
Tczew 2 0
98.
Krystian Jeżewski
Szczutowo 5 1
99.
Bućko/Piskorz
Kowala 5 1
100.
Bogusław Jakubowski
Białystok 5 1
101.
Andrzej Kozłowski
lile 10 2
102.
Coba Team
sośniecowice 5 1
103.
WG OPOCZNO
Topolice 66 5 1
104.
Wyrwont Jozef
Brzeszcze 5 1
105.
TOMASZ ZAJĄC
Zamość 5 1
106.
Czapelka - Gosecki
SOKOŁOWIEC 5 1
107.
Łukomski Aleksander
Sulechów 5 1
108.
Krauz Jerzy
MIEKISZ 2 0
109.
Jurczak Łukasz I Paweł
Zamiechów 5 1
110.
Krzysztof Morawski
Środa Śląska, Województwo Dolnośląskie 3 0
111.
Grzegorz Toboła
Czerlejnko 5 1
112.
Team Prykowski&Walachnia
Pionki 2 0
113.
JOANNA MAREK CHAREWICZ
WESOŁOWO 5 1
114.
Z polski1987
Dębno 5 1
115.
Tadeusz Gierczak
Tychy 10 2
116.
Szymon Cebula
Przedmoście 5 1
117.
Bury
Skien 5 1
118.
Sky steeds
Minoga 3 0
119.
Team Vorpommern
Ziethen 5 1
120.
DAKOS
LEGNICA 3 0
121.
Bronisław Mączyński
Plewiska 6 1
122.
Mirosław Wiergowski
Gmina Ostróda 5 1
123.
Naculak Artur
Raszków 10 2
124.
Tomasz Dudek
Brzesko 20 4
125.
Zdzislaw Szumilas
Brzeg Dolny 2 0
126.
MWG Krakus
Jadowniki 5 1
127.
Mariusz Chłopecki
Połczyn-Zdrój 15 3
128.
Robert Zgud
Przedmoście 30 6
129.
Jerzy Karolak
Barlinek 5 1
130.
Ryszard Maruszewski
Barlinek 5 1
131.
Paweł Szubert
Nowe Skalmierzyce 5 1
132.
Stanisław Olechnowicz
Wilkanowo 5 1
133.
Zając Familiy Loft
Zielona Góora 5 1
134.
Drużyna Mazowsze
Mazowsze 5 1
135.
Majk
Poznań 3 0
136.
Smugi
Bydgoszcz 3 0
137.
Best friends PL i UK
Bobolice 5 1
138.
DOLINA LIWIEC
Wyszków 5 1
139.
Team Boroń Szymański
Liszki 5 1
140.
Ostropolski Team
Goscieszowice 5 1
141.
NOWAK TEAM
Strzelce Wielkie 5 1
142.
LENA
Sułów 5 1
143.
Henryk Panek
Margonin 4 0
144.
Team Serafin
Chojna 8 1
145.
Pawłowscy Małgorzata Ryszard
JAŹWINA 5 1
146.
Amelia I K
Wojciechów 5 1
147.
Elżbieta Maciejewska
Koziegłowy 5 1
148.
Pawłowski Adam&Ewa
Wolsztyn 5 1
149.
TeamLenka Zabór
Zielona Góra 10 2
150.
Bartlewski Kazimierz
Wilkanowo 5 1
151.
Krzysztof & Anna
Zielona Góra 5 1
152.
Glaziki
Darłowo 5 1
153.
Marek Rzęsa
Świdnica 3 0
154.
Piotr Wójcik
Bystrzyca 5 1
155.
MDŁ TEAM
Wola Rzędzińska 7 1
156.
Miękuski
BORYSZEWO 5 1
157.
Tomasz Kwaśnicki
Janików 3 0
158.
Kuciejczyk Poznar
nowa wies grodziska 10 2
159.
BIEGŃSKI KRZYSZTOF
PARZNIEWICE 5 1
160.
Jan Zieliński
Gryfino 5 1
161.
Mario
Szczecin 6 1
162.
Monika kurzawa
Zatonie 5 1
163.
Zbigniew Bojarzyński
Namysłów 5 1
164.
Parus-Jankowiak
Poznań 5 1
165.
M.H.M ŚCIGAŁA
POZNAŃ 2 0
166.
Team Koło
Koło 10 2
167.
Baranowski TEAM
Pogorzelec 10 2
168.
Stanisław Luszowski
Lubań 2 0
169.
TEAM PATRYK & KOSTEK
Janików 5 1
170.
KOSTRZEWA
Aleksandria 2 0
171.
Ważny Pęcak Team
Ruda Różaniecka 114 5 1
172.
Szalony Szwed
Śniadowo 5 1
173.
Dla Aleksandra
Adamowo 3 0
174.
A & P Śmigel
Odolanów 5 1
175.
Alina
Paterek 5 1
176.
Heniek i Bronek Team
Chojnów 5 1
177.
Ryszard Szubinski
Garwolin 5 1
178.
Rosie&Ruby
Cannock 5 1
179.
Pielesiak
Strzelce Op. 10 2
180.
JAWORKI
Dłużyna Górna 2 0
181.
Mirosław i Robert Jonas
Prusewo 5 1
182.
Skandynawia Team
konina 10 2
183.
Dominik Pandel
Poznowice 5 1
184.
Pitaś M-M Team
OKOCIM 6 1
185.
Team Majcher
Bochnia 4 0
186.
TEAM Pomorze
Gdańsk 8 1
187.
Przybylo Leszek
Przybylo Leszek 5 1
188.
LEONI 666
Tarnowo Podgórne 3 0
189.
Ojciec i Syn
Poznań 5 1
190.
Wnuk
Polska 4 0
191.
Marek Soboń
Zielona Góra 4 0
192.
Schali
Dobroszyce 5 1
193.
FABIANKI
WICHOWO 5 1
194.
Team TONI
Legionowo 5 1
195.
Rambo
Wrzosowo 5 1
196.
TEAM Tadeusz KLEIN
Rötgesbüttel 10 2
197.
Dla Olinka
Warszawa 5 1
198.
JANUSZ POPIÓŁ
RUCHOCICE 10 2
199.
Agnieszka Grzegorz Kos
Grodków 5 1
200.
Tomasz Madej
Radgoszcz 5 1
201.
HD Goleniów
Goleniów 5 1
202.
DLA KRZYSIA
Lubawa 5 1
203.
Leszek Konieczny
Tarnobrzeg 5 1
204.
Ewelina Konieczna
Tarnobrzeg 5 1
205.
Szymborski- Lesisz
Gościno 7 1
206.
Łukasz Chrabąszcz & Piotr Pierzchała
Końskie 10 2
207.
TEAM KAPUŚCIŃSKI GRZEGORZ KOKOWICZ EUGENIUSZ
Warszawa 5 1
208.
IDŹCZAK TEAM
Łęka Opatowska 5 1
209.
Team Toppers
Vorden 5 1
210.
dolarkarola
Kojęcin 2 0
211.
Andrzej Buczkowski
Lubiszyn 10 2
212.
dax
Borucin 5 1
213.
Alfred i Ania
Zielona Góra 5 1
214.
Agnieszka Dybizbańska
Nowe Miasteczko 3 0
215.
Grabarczyk Korbas
Wolsztyn 8 1
216.
Górski Michał
Kraków 6 1
217.
Dziębór - Trochim
Zielona Góra 5 1
218.
Happy Peninsula Team
Stare Drawsko 5 1
219.
Błażej&Oskar
Zalesie 2 0
220.
Błażej&Oskar + Wojcieszak Wiecek+ Wojciech Florek
Zalesie 5 1
221.
Robert
Słopnice 774 3 0
222.
PIOTR GRYWALSKI
SROMOWCE WYŻNE 5 1
223.
Przytocka Kinga
Jemielów 3 0
224.
Abiks Gołębie
Słupia pod Kępnem 8 1
225.
Markus Wirth
Elem 5 1
226.
Górski Jarosław
Chełm 5 1
227.
DagMar
Prochowice 5 1
228.
KOPCZAŚ
NOWOGRODZIEC 5 1
229.
GURTOWSKI
BOLESŁAWIEC 5 1
230.
JERZY KOZLIK
OPOLE 5 1
231.
Martyna Waldemar Androszczuk
Bodzów 2 0
232.
Krystian Krowicki
Wierzbno 3 0
233.
Team Matusiak
Chojna 5 1
234.
Adrian Stokłos
Długie Stare 5 1
235.
Piotrek
Polska 1 0
236.
Grzegorz Nowakowski
Złotoryja 3 0
237.
James Bond
Polska 10 2
238.
Panas Team
Rudnik 5 1
239.
Team Gabi
Koniecpol 5 1
240.
Bernadeta Zoń
Mszana Dolna 5 1
241.
Jerzy Redlicki
Rawa Mazowiecka 5 1
242.
Janikowski - Piecuch
Jerka 5 1
243.
Nils Liebetrau
spangenberg 5 1
244.
Arkadiusz Janikowski
Słupsk 2 0
245.
Angelika&Wiktor
Trześnia 2 0
246.
Team Janik
Modliborzyce 2 0
247.
Cyniu
Siemianów 5 1
248.
Skiba
Kielcza 5 1
249.
Lewy86
Żmigród 2 0
250.
Olszewski Eugieniusz
Kalsk 3 0
251.
PMC Schneider
Kassel 5 1
252.
Tomasz Koper
Bulowice 2 0
253.
Jarosław Domański
Warszawa 2 0
254.
Anna i Jaro
Lądek-Zdrój 5 1
255.
Łaciński @Włocki
Mława 5 1
256.
Paweł Chądzynski -TEAM
Zielona Gora 2 0
257.
Kowalczyk Rajmund
Otmice 5 1
258.
W88
Gorzyce 2 0
259.
KTM
Zagrodno 2 0

Lista rezerwowa:

260.
Krzysztof Kaminski
Kołaki Budzyno 17 5 1
261.
Majeczka
Zielona Góra 6 1
262.
MK
Kraszewice 5 1
263.
Karol Smoła
Gniewkowo 5 1
264.
Krystian Jeżewski
Szczutowo 2 0
265.
Wermiński Team
Katowice 10 2
266.
Team Grzelak
Sulmierzyce 5 1
267.
Fabianki
Fabianki 6 1
268.
Paweł Bogusz
Skąpe 4 0
SUMA: 1549 275
RAZEM: 1824

Translate for English:

Übersetzen auf Deutsch:

Polska wersja strony:

Edycja 2024

Regulamin Formularz zgłoszeniowy Uczestnicy Sponsorzy & Parterzy Spis gołębi Brakujące gołębie Plan lotów Listy wkładaniowe Wyniki na żywo Lotniki na żywo Loty treningowe Loty konkursowe As gołębi Aukcja

Edycja WIOSNA 2024

WG Turek


Kontakt

Wspólny Gołębnik SuperGołąb
SuperGolab.pl

Lubieszów 85
67-100 Nowa Sól

tel.: +48 606 341 205
e-mail: kontakt@supergolab.pl

Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 840076

Tłumaczenie Strony

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Sponsorzy 

Partnerzy

Lokalizacja & Kontakt