Wspólny Gołębnik SuperGołąb

www.wgSuperGolab.pl

Uczestnicy 2023

Wróć do poprzedniej strony...
Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Liczba gołębi Rezerwa
1.
Staroń Paruch Team
Leżajsk 5 1
2.
Roman Mleczkowski
Nowa Sól 5 1
3.
Blue White Team
Milicz 9 1
4.
Grzegorz Włodarski
Rawa Mazowiecka 5 1
5.
Maliniaki
Ostrów mazowiecka 12 2
6.
NOWICKI TEAM
Mińsk Mazowiecki 5 1
7.
Team Zawadzki Urbanska
Kluczbork 6 1
8.
www.erudytka.pl
Sochaczew 5 1
9.
Krystian Fila
Daniec 6 1
10.
WMTRANS
SZCZECIN 10 2
11.
Kocie ruchy
Legnica 15 3
12.
Bieniek family loft
Klippan 25 5
13.
Piotr Kogut
Dziesław 10 2
14.
Jaskulscy R.K.K.A
Łubnica 10 2
15.
Grzegorz Nowakowski
Złotoryja 3 0
16.
James Bond
Polska 10 2
17.
Anita Czarnecka
Śmilowice 5 1
18.
Dag-Mar
Prochowice 5 1
19.
Stanisław Chudzik
Kwielice 46 6 1
20.
Doroszyńscy Team
Kunice 5 1
21.
ARTUR FRĄCKOWIAK
BOBROWNIKI 15 3
22.
AGNIESZKA FRĄCKOWIAK
Bobrowniki 10 2
23.
Eugeniusz Kowalka
Łubnica 5 1
24.
Leszek Dublański
Jawor 4 0
25.
Magulski Rajmund
Kościerzyna 10 2
26.
RANK Team
Krotoszyn 5 1
27.
Boral Szczepan
Kuchary 5 1
28.
Alfred Malinowski
jany 5 1
29.
Jarosław Bowtrukiewicz
Austria 15 3
30.
WOLFGANG KLAGE
TORGELOW 5 1
31.
Julka2009
Kudowa Zdrój 5 1
32.
Rozmiarek J. M.
Zielona Góra 5 1
33.
Zbigniew Szymański
Zielona Góra 5 1
34.
ALEKSANDRA
Zielona Góra ul . Zbożowa 5 3 0
35.
WG Witnica
Witnica 5 1
36.
Stachowski Jan
Zielona Góra 3 0
37.
Engelen
Świebodzin 5 1
38.
SZYMON SZYMON
radom 10 2
39.
JERZY TARASIUK
ŁOSICE 10 2
40.
Roman Kostrzewa
Broniszów 52 2 0
41.
Panas Team
Rudnik 5 1
42.
Bracia Koralewicz
Radymno 5 1
43.
Musial Krzysztof
Stara Wisla 5 1
44.
Team Gabi
Koniecpol 5 1
45.
Artur Łój
Krosno Odrzanskie 5 1
46.
Duch.M.R
Philippsburg 10 2
47.
De Coster Team
Krainen 10 2
48.
Tadeusz Klein
Rötgesbüttel 10 2
49.
Hartmut WILL
Gladenbach 10 2
50.
MUHL REINHARD
GRÖNINGEN 10 2
51.
Frank Eichenlaub
Giforn 2 0
52.
Marcus Wirtth
Trabelsdorf 5 1
53.
Łukasz Górecki
Przedbórz 5 1
54.
Wieteska Arkadiusz
Błędów 5 1
55.
ZDROWY GOŁĄB
GLIWICE 5 1
56.
Krzysztof Zoń
Mszana Dolna 5 1
57.
Bernadeta Zoń
Mszana Dolna 5 1
58.
Hubert Ośko
Jeruzal 15 3
59.
Marek Kuzlecki
Greve 6 1
60.
RYSZAR FLOREK
URSZULIN 5 1
61.
KK
Świebodzin 5 1
62.
BERNARD KOZIOŁEK
ZIELONA GÓRA 5 1
63.
Krzysztof Kondracki
Kożuchów 5 1
64.
CENTRUM HODOWLANE EUROPA
Lagow 10 2
65.
Schulz Team
Kościan 5 1
66.
Paweł Gajderowicz
Sobótka 5 1
67.
Leszek Szymon Kubaczkowscy
Byczyna 5 1
68.
Kurowiak & Sagan
Szczecin 5 1
69.
Jerzy Redlicki
Rawa Mazowiecka 5 1
70.
Marek Kuzlecki
Greve 6 1
71.
Marek i Kacper Kiedrowicz
Elsdorf 5 1
72.
Wojciech Sobocinski
Krakow 5 1
73.
Team Tobiasz i Krzysiek
Sulechów 5 1
74.
RAR
TULISZKÓW 6 1
75.
TEAM Gmerek B.T/A.K
TUREK 4 0
76.
Osada Team
Opatów 5 1
77.
AMPM
Kożuchów 5 1
78.
P&T
Skąpe 4 0
79.
Ryszard Bac
Kraków 5 1
80.
Mariusz Mamiński
Olszewo-Borki 6 1
81.
Tomasz Dudek
Brzesko 10 2
82.
Adrian Mendel
Zlotoryja 5 1
83.
TEAM STAFIEJ
Gryfino 10 2
84.
Adam Kosiorowski
Ścinawa 12 2
85.
Grzegorz Zbigniew Sikora
Gostyn 3 0
86.
Marcin Golsch
Daniec 5 1
87.
Artur Gryglas
Warszawa 5 1
88.
P.G Chorąży
Retków 10 2
89.
Bielecki TEAM
Iłowa 5 1
90.
Bartosz Ratajczak
Wioska 5 1
91.
Kosiński Łukasz i Marcin
Żary 5 1
92.
NK Team
Bielsko Biała 3 0
93.
BARTOSZCZE IREK
NIEDRZWICA DUŻA 3 0
94.
SMKDG
Czarnów 3 0
95.
Prezes
Malanów 5 1
96.
Jaro66
Plewiska 5 1
97.
Kempski
Nowa Sól 3 0
98.
Janikowski - Piecuch
Jerka 6 1
99.
Rutkowski & Czternaścik
Ruda Żmigrodzka 5 1
100.
Dawid Grdeń
Lubichowo 5 1
101.
Team Tobiasz i Krzysiek
Sulechów 5 1
102.
Janson
Rudno 5 1
103.
Super Drużyna z Lublina
Lublin 5 1
104.
Grzegorz Maciejewski
Koziegłowy 5 1
105.
Nils Liebetrau
spangenberg 5 1
106.
Amelia I K
Lublin 5 1
107.
Grzegorz Grochal
Bydgoszcz 5 1
108.
Leszek Kustra
Pionki 10 2
109.
Gladiator's Team
Węgorzyno 5 1
110.
MITERA MARIAN
BOLESŁAWIEC 5 1
111.
Jasińscy Paweł i Andrzej
Nawodna 5 1
112.
JAN CHOCHOL
Mecinka 5 1
113.
MITERA ZBIGNIEW
NOWOGRODZIEC 5 1
114.
KOPCZAŚ
NOWOGRODZIEC 5 1
115.
GURTOWSKI
BOLESŁAWIEC 5 1
116.
Mirek/Sławek
Węgliniec 5 1
117.
OLR TEAM KAPINOS-PRACZ
CZERMIN 20 4
118.
Bronisław Rubaszewski
Witnica 5 1
119.
franek tim
tuchowicz 5 1
120.
Bogdan Tomaszewski
Dębina 5 1
121.
Wielkopolska TEAM
Popówko 42 6 1
122.
Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny
Kostrzyn nad odrą 10 2
123.
D&M Merło
Trzebiatow 5 1
124.
Waldemar Jabłoński
Mściwojów 4 0
125.
KACPER LOFT
Mściwojów 5 1
126.
Arkadiusz Janikowski
Słupsk 2 0
127.
Tomasz Bętkowski
Kuźnica Grabowska 5 1
128.
Angelika&Wiktor
Trześnia 2 0
129.
AMIGO
SIEDLCE 3 0
130.
Mariusz Domagała
Siemianice 3 0
131.
Team Janik
Modliborzyce 2 0
132.
Kalkowski A i P
Tczew 2 0
133.
Krystian Jeżewski
Szczutowo 2 0
134.
Bućko/Piskorz
Kowala 5 1
135.
0360
Sulechów 2 0
136.
Kokowicz eugeniusz
Warszawa 5 1
137.
Bogusław Jakubowski
Białystok 5 1
138.
Andrzej Kozłowski
lile 5 1
139.
Coba Team
sośniecowice 5 1
140.
Marek Mariusz Duch
Reinheim 5 1
141.
Grzegorz Dziurzyński
Tuchola Żarska 10 2
142.
Dariusz Kubiczek
Krapkowice 5 1
143.
WG OPOCZNO
Topolice 66 5 1
144.
REZERWA 0362
Nowa sól 20 4
145.
Wyrwont Jozef
Brzeszcze 5 1
146.
TOMASZ ZAJĄC
Zamość 5 1
147.
Czapelka - Gosecki
SOKOŁOWIEC 5 1
148.
Cyniu
Siemianów 5 1
149.
JERZY KOZLIK
OPOLE 5 1
150.
Łukomski Aleksander
Sulechów 5 1
151.
Krauz Jerzy
MIEKISZ 2 0
152.
Jurczak Łukasz I Paweł
Zamiechów 5 1
153.
Krzysztof Morawski
Środa Śląska, Województwo Dolnośląskie 3 0
154.
Grzegorz Toboła
Czerlejnko 6 1
155.
Team Prykowski&Walachnia
Pionki 2 0
156.
Tomasz Dudek
Brzesko 10 2
157.
Skiba
Kielcza 5 1
158.
JOANNA MAREK CHAREWICZ
WESOŁOWO 5 1
159.
polski1987
Dębno 5 1
160.
Tadeusz Gierczak
Tychy 10 2
161.
Szymon Cebula
Przedmoście 3 0
162.
Bury
Skien 5 1
163.
Lewy86
Żmigród 2 0
164.
Sky steeds
Minoga 3 0
165.
Team Vorpommern
Ziethen 5 1
166.
Dziurzynski Grzegorz
lubsko 6 1
167.
DAKOS
LEGNICA 3 0
168.
Bronisław Mączyński
Plewiska 6 1
169.
Mirosław Wiergowskiszko
Gmina Ostróda 5 1
170.
Naculak Artur
Raszków 7 1
171.
0367
Międzyrzecz 4 0
172.
Tomasz Dudek
Brzesko 10 2
173.
JERZY TARASIUK
ŁOSICE 10 2
174.
Zdzislaw Szumilas
Brzeg Dolny 2 0
175.
MWG Krakus
Jadowniki 5 1
176.
Mariusz Chłopecki
Połczyn-Zdrój 15 3
177.
Robert Zgud
Przedmoście 17 3
178.
Martyna Waldemar Androszczuk
Bodzów 2 0
179.
Jerzy Karolak
Barlinek 5 1
180.
Ryszard Maruszewski
Barlinek 5 1
181.
Paweł Szubert
Nowe Skalmierzyce 5 1
182.
Stefanowicz M.W
BRODY 3 0
183.
Stanisław Olechnowicz
Wilkanowo 5 1
184.
Dariusz Zając
Niedoradz 5 1
185.
Mazowsze
Mazowsze 5 1
186.
Rezerwa Belgia
Belgia 17 3
187.
Majk
Poznań 3 0
188.
Smugi
Bydgoszcz 3 0
189.
Best friends PL i UK
Bobolice 5 1
190.
DOLINA LIWIEC
Wyszków 5 1
191.
Olszewski Eugieniusz
Kalsk 3 0
192.
Team Boroń Szymański
Liszki 5 1
193.
Krystian Krowicki
Wierzbno 3 0
194.
Ostropolski Team
Goscieszowice 5 1
195.
NOWAK TEAM
Strzelce Wielkie 2 0
196.
Grzegorz
Sułów 5 1
197.
Henryk Panek
Margonin 4 0
198.
Team Serafin
Chojna 10 2
199.
Pawłowscy Małgorzata Ryszard
JAŹWINA 5 1
200.
PMC Schneider
Kassel 5 1
201.
Amelia I K
Wojciechów 5 1
202.
Elżbieta Maciejewska
Koziegłowy 5 1
203.
Pawłowski Adam&Ewa
Wolsztyn 5 1
204.
TeamLenka Zabór
Zielona Góra 10 2
205.
Bartlewski Kazimierz
Wilkanowo 5 1
206.
Krzysztof & Anna
Zielona Góra 5 1
207.
Team Matusiak
Chojna 5 1
208.
Glaziki
Darłowo 5 1
209.
Marek Rzęsa
Świdnica 3 0
210.
Adrian Stokłos
Długie Stare 5 1
211.
Piotr Wójcik
Bystrzyca 5 1
212.
Tomasz Koper
Bulowice 2 0
213.
MDŁ TEAM
Wola Rzędzińska 7 1
214.
Jarosław Domański
Warszawa 2 0
215.
Anna i Jaro
Lądek-Zdrój 5 1
216.
Miękuski
BORYSZEWO 5 1
217.
Tomasz Kwaśnicki
Janików 3 0
218.
Kuciejczyk Poznar
nowa wies grodziska 10 2
219.
BIEGŃSKI KRZYSZTOF
PARZNIEWICE 5 1
220.
Kondryszyn Krzysztof
Miekisz Nowy 5 1
221.
Jan Zieliński
Gryfino 5 1
222.
Mario
Szczecin 6 1
223.
Monika kurzawa
Zatonie 5 1
224.
Zbigniew Bojarzyński
Namysłów 5 1
225.
Parus-Jankowiak
Poznań 5 1
226.
M.H.M ŚCIGAŁA
POZNAŃ 2 0
227.
Team Koło
Koło 10 2
228.
Baranowski TEAM
Pogorzelec 10 2
SUMA: 1345 239
RAZEM: 1584

Translate for English:

Übersetzen auf Deutsch:

Polska wersja strony:

Edycja 2023

Regulamin Formularz zgłoszeniowy Uczestnicy

Edycja 2022

Regulamin Uczestnicy Sponsorzy & Parterzy Spis gołębi Brakujące gołębie Plan lotów Listy wkładaniowe Wyniki na żywo Lotniki na żywo Loty treningowe Loty konkursowe As gołębi Aukcja

Kontakt

Wspólny Gołębnik SuperGołąb
SuperGolab.pl

Lubieszów 85
67-100 Nowa Sól

tel.: +48 606 341 205
e-mail: kontakt@supergolab.pl

Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 621348

Tłumaczenie Strony

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Sponsorzy 

Partnerzy

Lokalizacja & Kontakt