Wspólny Gołębnik SuperGołąb

www.wgSuperGolab.pl

Uczestnicy 2024

Wróć do poprzedniej strony...
Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Liczba gołębi Rezerwa
1.
Eugeniusz Kowalka
Łubnica 5 1
2.
Klein Tadeusz
Rötgesbüttel 10 2
3.
Hartmut Will
Gladenbach 10 2
4.
Reinhard Muhl
Gröningen 10 2
5.
Team Klein
Rötgesbüttel 10 2
6.
Wojciech Kempski
Nowa Sól 5 1
7.
Coba Team sośniecowic
Sosniecowice 5 1
8.
Team Koło
Koło 10 2
9.
Alfred Malinowski
Jany 10 2
10.
Pomorze TEAM
Gdańsk 5 1
11.
Boral Szczepan
Kuchary 5 1
12.
Adam Rozpondek
Mstów 5 1
13.
UK TEAM
Worksop 5 1
14.
Lotnik
Dobrzeń Wielki 4 0
15.
Jery
Gubin 2 0
16.
Grzegorz Nowak
Konina 10 2
17.
Piotr Wójcik
Bystrzyca 5 1
18.
GROM
Sienna 3 0
19.
Zbigniew Sikora
Gostyn 3 0
20.
TEAM PATRYK & KOSTEK
Janików 5 1
21.
Janson
Rudno 5 1
22.
Gołąb
Poznań 1 0
23.
M.H.M ŚCIGAŁA
Gorlicka 2 0
24.
Bronisław Mączyński
Plewiska 5 1
25.
Jurczak Łukasz I Paweł
Zamiechów 5 1
26.
Bielecki TEAM
Iłowa 4 0
27.
RAR
TULISZKÓW 5 1
28.
Grzegorz Mieszczanek
Ryczów Kolonia 6 1
29.
Duch Mariusz
Philippsburg 7 1
30.
Eskadra M-S
Zielona Góra 5 1
31.
Janusz Popiół
Ruchocice 10 2
32.
Edward Pankowski
Grodzisk wlkp. 5 1
33.
Pawłowski Krzysztof & Krzysztof Piotr
Sulęcinek 5 1
34.
Kuciejczyk Poznar
Nowa Wies Grodziska 10 2
35.
Leszek Pielesiak
Strzelce Opolskie 10 2
36.
Heniu
Bolesławiec 5 1
37.
Weber Adam i Henryk
Brzeg 5 1
38.
Tom
Czermin 5 1
39.
Zając & Gołuchowski
Śmiłowice 5 1
40.
Krzysztof Suchodolski
Iłowa 1 0
41.
Kałat Szulik
SWIERKLANY GÓRNE 5 1
42.
Team Rising sun
Dinklage 5 1
43.
Paweł Borowiec
NOWA SŁUPIA 5 1
44.
Bezak Piotr
Kowary 4 0
45.
Marek i Mateusz Żukiewicz
Trzebiel 10 2
46.
Dominik Mularczyk
Żary 1 0
47.
Sidorowicz Zbigniew
Bytnica 6 1
48.
Penczyński Krzysztof
Bytnica 5 1
49.
Bieniek family loft
Klippan 10 2
50.
WMTRANS
SZCZECIN 10 2
51.
Marek Wołoszyn
Grębocice 5 1
52.
AMATOR
POLSKA 5 1
53.
Artur Frąckowiak
Nowa Sól 30 6
54.
Jarosław Bowtrukiewicz
Austria 5 1
55.
Szymański Koziołek
ZIELONA GÓRA 10 2
56.
Baranowski TEAM
Pogorzelec 15 3
57.
Szalony Szwed
Śniadowo 5 1
58.
K&W Leichtfried
austria 5 1
59.
Tadeusz Gierczak
Tychy 10 2
60.
Mariusz Domagała
Siemianice 5 1
61.
TOMASZ DUDEK
BRZESKO 10 2
62.
Team TMŁ
Murowana Goślina 5 1
63.
Adam Kosiorowski
Buszkowice 10 2
64.
Dziębór - Trochim
Zielona góra 5 1
65.
Wolfgang Klage
Torgelow 3 0
66.
P.G Chorąży
Retków 10 2
67.
Kołakowski Krzsztof
Jany 5 1
68.
Klage Wolfgang
Torgelow 5 1
69.
Mariusz Rudalski
Bystrzyca Kłodzka 10 2
70.
Irek bartoszcze
woj Lublin 4 0
71.
0360
Brody 2 0
72.
WG Witnica
Witnica 5 1
73.
SOB TEAM
Ujazd 32 5 1
74.
Ratajczak Bartosz
Grodzisk wlkp 6 1
75.
Agnieszka Dybizbańska
Nowe Miasteczko 5 1
76.
Team Przemków
Przemków 5 1
77.
Łukasz Bobrcki
lubiatów 5 1
78.
Karol Ostropolski
Gościeszowice 15 3
79.
Staroń Paruch Team
Leżajsk 5 1
80.
Leszek Konieczny
Tarnobrzeg 20 4
81.
P.G Chorąży
Retków 10 2
82.
Stanisław Chudzik
Kwielice 5 1
83.
Grabarczyk Korbas
Wolsztyn 5 1
84.
Dawid Grdeń
Lubichowo 5 1
85.
OLR TEAM KAPINOS-PRACZ
Trzciana 20 4
86.
Naculak Artur
Raszków 30 6
87.
MWG Krakus
Jadowniki 5 1
88.
Leszek Brzeziecki
Turek 10 2
89.
Lena Pertek
Lubasz 5 1
90.
Damian Dworaczyk
Błachów 2 0
91.
Drużyna Mazowsze
Mazowsze 7 1
92.
Ryszar Maruszewski
Barlinek 5 1
93.
Bury
Skien 6 1
94.
Krzysztof & Anna
Jany 5 1
95.
Kosiński Łukasz i Marcin
Żary 5 1
96.
Bogusław Jakubowski
Białystok 5 1
97.
Andrzej Kozłowski
lile 5 1
98.
LENA
MILICZ 5 1
99.
AMPM
Czciradz 5 1
100.
Marcus Wirtth
Trabelsdorf 5 1
101.
Team Otwinowski
Myślibórz 5 1
102.
Łukomski Aleksander
Krężoły 5 1
103.
Schulz&Szulc
Kościan 5 1
104.
Artur Grazda
TARNOBRZEG 5 1
105.
Sokół
Grębów 12 2
106.
Sokół
Grębów 10 2
107.
Alina
Paterek 5 1
108.
Szwagier
Pielgrzymka 5 1
109.
Anna& Elżbieta
Darłowo 5 1
110.
Merc 71
Rawa Mazowiecka 1 0
111.
Daniel Korbanek
Nowy Tomyśl 5 1
112.
Best Friends pl i uk
Bobolice 3 0
113.
K K
Świebodzin 1 0
114.
Grzegorz Toboła
Czerlejnko 5 1
115.
Marjot
Elzbieciny 5 1
116.
Drużyna z Lublina
Lublin 10 2
117.
Góreccy Team
Przedbórz 14 5 1
118.
Wings to fight
Mlynczyska 5 1
119.
Matias Kania
Rötgesbüttel 10 2
120.
Nils Liebetrau
Spangenberg 5 1
121.
Pichnar Team
Kowary 5 1
122.
Piotr Kogut
Dziesław 10 2
123.
Przybylo Leszek
polska 5 1
124.
TOMASZ DUDEK
BRZESKO 10 2
125.
TOMASZ DUDEK
BRZESKO 10 2
126.
Marek razik
Orzechowo 5 1
127.
Torsten Toms
Stralsud 1 0
128.
AP
zalesie 3 0
129.
Team Drygała G i D
KOLCZEWO 5 1
130.
Team Nickel Krause
Herne 5 1
131.
Jerzy Karolak
dzikowo 8 5 1
132.
Agnieszka Daniel Bałajewicz
RADOCIN 10 2
133.
Racing Team Kluczbork
Kluczbork 1 0
134.
Majeczka
Zielona Góra 5 1
135.
Karol Wójcik
Jastrząb 6 1
136.
AMELIA IK
Wojciechów 5 1
137.
K+R Kondryszyn
Mieisz Nowy 42 5 1
138.
Musiał Krzysztof
Stara Wisla 5 1
139.
GT TEAM
Racula 5 1
140.
Venhar Isma
Reckendorf 5 1
141.
Wiesław S1
Rosko 3 0
142.
Team Max
Szczytna 3 0
143.
Bracia&Majerczyk
Zakopane 5 1
144.
TOMASZ DUDEK
BRZESKO 5 1
145.
TOMASZ DUDEK
BRZESKO 5 1
146.
Miroslav Polasek
Rapotin 5 1
147.
Alicja i Jan Klepaczka
Skierniewice 5 1
148.
Wojcieszka-Więcek
Zalesie 5 1
149.
Rezerwacja Belgia
Belgia 26 5
150.
Grzegorz Fornalkiewicz
Miedzychód 13 2
151.
Johannes Schipmann
Rhauderfehn 10 2
152.
Michael Hoop
Rammenau 5 1
153.
RP676
Gródek nad Dunajcem 4 0
154.
WIESŁAW KURNIK- NIEBIESKA
JADOWNIKI 5 1
155.
Team max 77
Szczytna 2 0
156.
Adam Jachacy
Niedoradz 1 0
157.
Mitera Zbigniew
Bolesławiec 5 1
158.
STAFIEJ TEAM
Gryfino 5 1
159.
Zdzislaw Szumilas
Brzeg Dolny 5 1
160.
Ważny Pęcak Team
Ruda Różaniecka 5 1
161.
Piotrek
Polska 2 0
162.
Krzysztof Glos
Roztropice 1 0
163.
Srebnicki Team
skała 6 1
164.
Team Mariusz - Beata
Lubliniec 2 0
165.
Lucjan Mierzchala
Boleslawiec 3 0
166.
Volker Dobrowsky
Am Großen Bruch OT Gunsleben 5 1
167.
Mario76
Prochowice 3 0
168.
Tadeusz Jędrzejczak
Nowe Miasto nad Wartą 4 0
169.
Tem Porwoł
Czernica 10 2
170.
Marek Pichnar
Kowary 3 0
171.
Michael Hoop
Rammenau 5 1
SUMA: 1068 195
RAZEM: 1263

Translate for English:

Übersetzen auf Deutsch:

Polska wersja strony:

Edycja 2024

Regulamin Formularz zgłoszeniowy Uczestnicy Sponsorzy & Parterzy Spis gołębi Brakujące gołębie Plan lotów Listy wkładaniowe Wyniki na żywo Lotniki na żywo Loty treningowe Loty konkursowe As gołębi Aukcja

Edycja WIOSNA 2024

WG Turek


Kontakt

Wspólny Gołębnik SuperGołąb
SuperGolab.pl

Lubieszów 85
67-100 Nowa Sól

tel.: +48 606 341 205
e-mail: kontakt@supergolab.pl

Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 840080

Tłumaczenie Strony

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Sponsorzy 

Partnerzy

Lokalizacja & Kontakt